Prekių katalogas

Rankų šildytuvas profesionalūs 2vnt Hand Warmers 8-10h šiltukai Žvejams, Medžiotojams, Slidininkams, Dviratininkams, Alpinistams

 • Rankų šildytuvas profesionalūs 2vnt Hand Warmers 8-10h šiltukai Žvejams, Medžiotojams, Slidininkams, Dviratininkams, Alpinistams

  Kodas: 309942001
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Naudojamas slidinėjimui, medžioklei, čiuožimui, žvejybai ar žmonėms, kurie ilgą laiką dirba ar žaidžia šaltyje. Atidarykite pakuotę, įdėkite į pirštines ar kišenes. Įspėjimai: tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti nušalus, pažeistiai odai. Jei tampa per karšta, nedelsdami nutraukite naudojimą - tai gali sukelti nudegimus. Netinka kūdikiams. Nenaudokite miegodami. Venkite tiesioginio sąlyčio su burna ir akimis. Saugoti nuo vaikų. Veikliosios medžiagos: Iron powder, water, active carbon, vermiculite, salt, resin. Vienkartinis produktas - po visiško šildymo medžiagos panaudojimo produktas netinkamas pakartotinam naudojimui. Trukmė: 8-10 valandos. Maks. temperatūra: 68 ° C. Ave. temperatūra: 50 ° C. 

 • Nesvarbu, ar leidžiatės į nuostabų nuotykį gamtoje, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus rankų šalčio.

  Jungtinėje Karalystėje įsikūręs „Haago“ yra pagrindinis pašiltukų gamintojas ir tiekėjas.

  Pašiltukai esantys polipropileno maišelyje yra pagaminti iš geležies miltelių, aktyvintos anglies, vermikulito, vandens ir druskos.

  Kai tik atidaroma išorinė pakuotė, natūrali egzoterminė reakcija vyksta tarp geležies miltelių ir ore esančio deguonies. Druska padeda pagreitinkite procesą, o aktyvuota anglis išsklaido iš reakcijos susidariusią šilumą.

  Vermikulitas veikia kaip izoliatorius ir padeda palaikyti temperatūrą iki 10 valandų.

  Pašiltukas įkaista iki +50 tik per 5 min.

  Patikima 100% natūrali oksidacija ir natūralios cheminės medžiagos leis jums pašiltukus perdirbti.

  „Haago“ prekės ženklui rūpi Žemė, dėl to pašiltukai yra gaminami iš gamtai draugiškų medžiagų. Prekės gamintojai skatina visus vartotojus atidžiai išmesti pašiltukus po naudojimo, kad mūsų planeta liktų laiminga. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija