Prekių katalogas

Naujiena Žieminė dėžė 2-aukštų su Ešerio žuvies logotipu Fish box 19L ICE Fishing Box with fish logo Perch

 • Naujiena Žieminė dėžė 2-aukštų su Ešerio žuvies logotipu Fish box 19L ICE Fishing Box with fish logo Perch

  Kodas: 60332851
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
 • Poledinės žvejybos dėžė ICE Fishing Box with fish logo Perch 

  Prekės ženklo Helios žieminė žvejybos dėžė, pagaminta iš atsparaus smūgiams, šalčiui ir tuo pačiu lengvo plastiko, užtikrina patikimą žvejybos įrankių laikymą ir transportavimą.

  Žvejybos Naujiena Žieminė dėžė 2-aukštų su Ešerio žuvies logotipu Fish box 19L I ICE Fishing Box with fish logo Perch tarp panašių išsiskiria ryškiu ir šiuolaikišku dizainu (unikalus ICE FISHING)

  In-mould etiketė (IML Label) turi gerą atsparumą aukštai ir žemai temperatūrai, lengvai toleruoja sąlytį su vandeniu, yra atspari trinčiai ir kitiems mechaniniams pažeidimams.

  Dėka 19 litrų tūrio, dėžėje tilps daug naudingų žvejybos įrankių. Papildomas tarpiklis su 2 skyreliais ir nuimamomis pertvaromis leidžia pasidėti smulkias meškeres ir kitus įrankius. Pagrindinis skyrius skirtas nešti žvejybos įrankius, termosą, taip pat patogus laimikiui gabenti. Dangtelio vidinėje pusėje yra 4 skyriai su permatomais dangteliais smulkiems priedams susidėti.

  Patogūs ir patikimi užraktai užtikrina tvirtą dangčio prigludimą prie pagrindinio dėžutės skyriaus.

  Komplekte yra reguliuojamo ilgio pečių dirželis su guminiu pečių pagalvėlėmis, neleidžiančia dėžutei nuslysti nuo peties judant.

  Plastikinis rėmas gali atlaikyti žemą temperatūrą iki -40°C, nepraleidžia vandeniui ir nesugeria vandens. Šilumą akumuliuojanti minkšta, neužšąlanti sėdynė ant dėžės dangčio leis meškeriotojui ilgą laiką patogiai žvejoti iš dėžės. Dėžutės apačioje yra specialios įpjovos, neleidžiančios paslysti ant ledo.

   

  Apkrova, kg: 130 (Pagal bandymus didžiausia apkrova yra 210 kg)
  Apimtis, l: 19
  Ilgis, cm: 39 - viršus; 32 - apačioje
  Plotis, cm: 26
  Aukštis, cm: 40
  Svoris, kg: 2 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija