Prekių katalogas

Dėžė PLANO Minkštiems Masalams Riperiams ir Tvisteriams PLANO žvejybos reikmenų dėžutė EDGE Soft Plastics made in USA

 • Dėžė PLANO Minkštiems Masalams Riperiams ir Tvisteriams PLANO žvejybos reikmenų dėžutė EDGE Soft Plastics made in USA

  Kodas: 601500800
  6872 
  8590  Sutaupykite 1718 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 6872 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
 • PLANO žvejybos reikmenų dėžutė EDGE Soft Plastics Plano Edge Master Soft Plastics And Utility Tacklebox  

  Edge Master Plastics and Bulk Tackle Box turi naują ir novatorišką dizainą, būdingą plastikiniams reikmenims. Į šį funkcinį įrankių dėžės rinkinį taip pat įeina „Rustrictor“ apsauga nuo rūdžių pagrindo, „Dri-Loc“ vandeniui nepralaidus sandariklis, taip pat su vandeniu sugeriančia sausikliu, kad būtų galima efektyviai ir saugiai organizuoti daiktus.

  Gyvenimas gali jus įjungti. Darbas. Buities darbai. Kiekviena popamokinė veikla. Ironiška, bet geriausias būdas išsilaisvinti yra su dėžute. Ir ne bet kokia dėžė, o PLANO. Daugiau nei 70 metų padedame žvejams, medžiotojams ir lauką mėgstančioms šeimoms ištrūkti iš kasdienybės. Nuo daiktų dėžių iki daiktadėžių iki aušintuvų – viskas taip pat sumaniai suprojektuota, kaip ir tvirta. Taigi galite laikyti visą savo įrangą tvarkingai ir pasiruošę mesti į sunkvežimį, kai tik prireiks nuotykių. Nes pasiruošimas reiškia, kad galite pasakyti „Pragaras, taip“, kad paskutinės minutės kelionė į stovyklą. Leiskitės į kelią, kol kąsnis karštas. Ir būkite pasirengę pabėgti kiekviena pasitaikiusia proga.

  PLANO EDGE PLASTIKINIŲ IR Soft Plastics PRIEMONIŲ DĖKLĖS: ši aukščiausios kokybės Edge Master įrankių dėžė pasižymi nauju ir novatorišku dizainu, būdingu plastikiniams reikmenims, su išpjautais ventiliuojamomis pertvaromis ir šone pritvirtintomis rankenomis.
  PATIKIMAS IR ATSPARUMUS VANDENIUI: turi „Dri-Loc“ sandarinimo žiedą, užtikrinantį vandeniui nepralaidžią sandarumą, o „Rustrictor“ nuo rūdžių apsaugantis pagrindas užtikrina 360 laipsnių apsaugą nuo rūdžių.
  LENGVAS PRIEIGAS IR APSAUGA: Vežant į vandenį ir iš vandens nebereikia daužyti jaukų. Vandenį sugerianti džiovinimo medžiaga apsaugo jūsų reikmenis.
  PATOGOS DIZAINO FUNKCIJOS, SKIRTINANČIOS PAPRASTĄ NAUDOJIMĄ: EZ etikečių sistema, skaidrus „DuraView“ dangtelis, leidžiantis greitai atpažinti turinį, ir per didelis skląstis, leidžiantis lengvai atidaryti ir uždaryti viena ranka.
  DAUGIAU JOKIŲ SUVIŠKŲ JAUKŲ: Idealus priedas prie bet kokio stambių žuvų meškeriotojo laikymo sistemos, specialiai sukurtas keliems vienetams sukrauti. Briaunuotas dangtis ir pagrindas bei plieniniai kaiščio vyriai užtikrina patvarumą ir lengvą sukibimą namuose ir ant vandens.
  GAMINIO SPECIFIKACIJOS: Matmenys: 14 ″ aukštis x 9 ″ pločio x 7,28 ″ aukštis. Skaidrus ir geltonas.
  PLANO jau daugiau nei 70 metų padeda žvejams, medžiotojams ir lauką mėgstančioms šeimoms ištrūkti iš kasdienybės.
  BŪK PARUOŠTAS PLANUI. Mėgaukitės savo siekiu iki galo.

  Sku: PLASE800
  Matmenys: P 14 col. x 9 col. x A 7,28 col. – Ilgis 35,6 cm x P 22,9 cm x A 18,5 cm

  Dėžutėse esančios prekės naudojamos tik nuotraukoms, jos neįeina. 

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 3890 
  4889  Sutaupykite 999 
  Kaina 6391 
  7989  Sutaupykite 1598 
  Kaina 6390 
  7989  Sutaupykite 1599