Prekių katalogas

Šildoma liemenė lengva USB elektrinė unisex šildoma striukė skirta Žvejybai Medžioklei Jodinėjimui ir lauko veiklai Power Bank

 • Šildoma liemenė lengva USB elektrinė unisex šildoma striukė skirta Žvejybai Medžioklei Jodinėjimui ir lauko veiklai Power Bank

  Kodas: 608210005
  9746 
  12495  Sutaupykite 2749 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 9746 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Size:XL US:14 UK:16 EU:40 Bust:114cm/44.88'' Length:69cm/27.17'' Shoulder:42.7cm/16.81''
  Size:XXL US:16 UK:18 EU:42 Bust:118cm/46.46'' Length:71cm/27.95'' Shoulder:43.9cm/17.28'' 

 • Šilumos izoliacija: šildoma liemenė iš polisterio, lengva ir plona, švelni, minkšta, gerai išlaiko šilumą, nelengva deformuotis.
  Laikykite kūną šiltai žiemą: Didelis kaitinimo plotas, 4 anglies pluošto kaitinimo elementai yra paskirstyti po visą pagrindinę sritį (kaklą, nugarą ir pilvą), kad generuotų šilumą.
  Geriausia dovana vyresnio amžiaus žmonėms: padėkite gerinti kraujotaką su šilta ir saugia liemene šią žiemą.
  Pastaba: netinka žmonėms, turintiems širdies stimuliatorių. Prieš užsakydami pasirinkite tinkamą dydį pagal dydžių lentelę. Akumuliatorius į komplektą neįeina, atkreipkite dėmesį.
  Ši šiluminio šildymo striukė pagaminta iš lengvos medžiagos, todėl puikiai tinka lauko veiklai, tokiai kaip Žvejyba, Medžioklė, stovyklavimas, žygiai pėsčiomis, slidinėjimas, biuro rutina ir verslo reikalai. USB šildoma liemenė, lengva USB elektrinė unisex šildoma striukė, skirta jodinėjimui, slidinėjimui, žvejybai, veiklai lauke 

  Stilius: mada
  Produkto informacija
  Gyvybingumo atkūrimas: leidžia giliau sureguliuoti fiziologines funkcijas, siekiant išvengti sub-sveikatos ir atkurti gyvybingumą.
  Sezonas: žiema
  Mados dizainas parodo jūsų puikų skonį.
  Tinka kasdieniam dėvėjimui.
  Įkrovimo atsargumo priemonės: 5 V neindukcinė įtampa (naudokite savo įkrovimo lobį, kad įkrautumėte geresnį šilumos efektą), jokios elektromagnetinės spinduliuotės, energijos taupymas ir aplinkos apsauga, prijunkite įkrovimo lobį, paspauskite ir palaikykite 3 sekundes, kad įkrautumėte ir pašildytumėte.
  Raštas: Tvirtas
  Geriausią dovaną.
  Medžiaga: poliesteris
  Skausmo malšinimas: gali pagerinti organizmo mikrocirkuliaciją, gilinti ir suaktyvinti meridianus, vietinį skausmą ir uždegimą.
  Skalbimo atsargumo priemonės: įprastas skalbimas rankomis, skalbimas mašina, kai linija uždaryta, užraktas yra geras. Džiovinamas naudojant.
  Šildomas kūnas ir kraujotaka: šildo žmogaus kūną, sunaudoja šilumos perteklių, padidina kraujo deguonies ir skysčių kiekį.
  Prieš užsakydami patikrinkite dydžių lentelę. Jei nesate tikri dėl dydžio,
  Atsparus vandeniui, , atspindintis naktinis, šiltas, kvėpuojantis, atsparus dilimui, ypač lengvas, antistatinis.

  Power Bank - komplektacijoje nėra