Prekių katalogas

Klijai AQUASURE Bridkelnių remontui - Neoprenui - PVC - Gore-Tex Tenacious Klijai 7g + Lopai ir teptukas Patches remonto rinkinys

 • Klijai AQUASURE Bridkelnių remontui - Neoprenui - PVC - Gore-Tex Tenacious Klijai 7g + Lopai ir teptukas Patches remonto rinkinys

  Kodas: 16182801
  1838 
  2289  Sutaupykite 451 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1838 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Aquasure uretano taisymo klijai ir sandariklis, puikiai tinka bridkelnių, skėčių, pvc ir kt. remontui. Aquasure klijai suteikia aiškią, tvirtą ir lanksčią apdailą, tinkančią nuolatiniam vandeniui atsparių skylių, įtrūkimų ar nesandarių siūlių taisymui daugelyje žvejybos ir vandens sporto įrangos tipų, pvz., Neopreno arba kvėpuojančių bridkelnių, dviračių, skėčių, šlapių ir sausų kostiumų, pirštinių, latekso kaklo ir riešų sandarikliai, banglenčių aitvarai ir pūslės, pripučiami čiužiniai, baidarės, žaislai, vandeniui atsparūs drabužiai ar baseino pamušalai ir tt. Aquasure taip pat gali būti dengiamas labai nusidėvėjusiose vietose, pvz., neopreno kelių ir alkūnių dalyse, siekiant apsaugoti nuo dilimo.
  Aquasure visam laikui sandarina ir taiso GORE-TEX® audinį.
   

 • "AQUASURE Gear Aid Aquaseal FD Repair Kit" - tai praktiški pleistrai ir uretaniniai klijai, pasižymintys dideliu tvirtumu ir puikiu lankstumu. Jis įdėtas į praktišką, vandeniui atsparų indą, kartu su vienkartinėmis pirštinėmis ir šepetėliu, kad būtų galima lengvai naudoti lauke, toli nuo namų ir patogiai dirbtuvėse.

  "Gear Aid" (anksčiau "McNett") "Aquaseal FD" remonto rinkinys skirtas įvairiems įrankiams, ypač veikiamiems vandens, taisyti, kai vandeniui atsparus remontas padės išsaugoti visą jų funkcionalumą. Gausite juodą nailono audinio pleistrą, skaidrų PVC pleistrą (abu 7,6 mm skersmens) ir 7 g uretaninių klijų, kurie sustingę suformuoja lankstų, itin patvarų sujungimą. Jį taip pat galite naudoti be pleistrų - pavyzdžiui, labai ploniems, taškiniams įrangos pradūrimams užklijuoti, taip pat siūlėms užsandarinti. Naudojamas kaip papildomas sluoksnis, pavyzdžiui, trinties veikiamose vietose, jis sukurs papildomą medžiagos sutvirtinimą. Patogus šepetėlis leidžia lengvai užtepti ir paskirstyti klijus didesniuose plotuose, o vienkartinės pirštinės apsaugo odą nuo atsitiktinio užteršimo.

  Su "Gear Aid Aquaseal FD Repair Kit" klijais sutaisysite drabužius, pirštines, pripučiamus čiužinius, avalynę, bagažą ir kt. Tinka daugumai medžiagų, tokių kaip tekstilė, guma, neoprenas, hipalonas, poliesteris, nailonas, PVC, poliuretanas. Pastaba: klijai neklijuoja silikoninių paviršių.

  "Gear Aid Aquaseal FD Repair Kit" - pagrindinės savybės:
  Rinkinį sudaro pleistrai ir klijai;
  Lengvas, kompaktiškas ir paruoštas kaip skubios kelionės įrangos dalis;
  Labai stiprūs klijai, sudarantys nuolatinį ryšį;
  Lankstus, kai išdžiūsta;
  Atsparus vandeniui;
  pasižymi dideliu atsparumu dilimui;
  Tinka daiktams, kurie liečiasi su vandeniu, taisyti;
  Galima naudoti su GORE-TEX membrana, guma, neoprenu ir daugeliu kitų medžiagų. 

   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija