Prekių katalogas

Aquasure sandarinimo ir taisymo lopai Gear Aid TENACIOUS remonto lopai

 • Aquasure sandarinimo ir taisymo lopai Gear Aid TENACIOUS remonto lopai

  Kodas: 16182772
  1591 
  1989  Sutaupykite 398 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1591 tašką.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Sintetinių ir natūralių audinių, vilnos, vinilo, gumos ir plastiko remontas.

 • Aquasure sandarinimo ir taisymo lopai. Patogūs iš anksto supjaustyti lipnūs taisomieji pleistrai. Prilimpa prie beveik bet kokio paviršiaus ir gali būti naudojami atliekant įvairius lanksius, ilgalaikius remontus. Rinkinyje yra 1 juodo audinio pleistrai ir 3 skaidrūs pleistrai, skirti beveik nematomam remontui. Pleistrai neleidžia plyšiams plisti ir padidina drabužių atsparumą dilimui. Atlieka greitą ir ilgalaikį sintetinių ir natūralių audinių, vilnos, vinilo, gumos ir plastiko remontą.

  Nulupkite ir priklijuokite – tiesiog nuimkite pagrindą ir spauskite ant paviršiaus; nereikia siuvimo įgūdžių ar šilumos. Patvari – itin stipri remonto juosta visam laikui limpa prie lauko audinių ir medžiagų, įskaitant nailoną, vinilą, gumą ir plastiką Galima skalbti – audinio juosta padengta vandeniui atsparia danga ir nenulupama skalbimo ar audros metu. Beveik nematomas – su skaidriomis ir juodomis dėmelėmis remontas vos matomas. Daugiafunkcis – prilimpa prie beveik bet kokio paviršiaus, kad pataisytų pūstus paltus, palapines, miegmaišius, kuprines ir t.t.

  Nedelsdami pašalinkite įtrūkimus, skyles ir įtrūkimus lauko įrangoje naudodami Tenacious Tape Repair Patches.

  Užtaisykite palapinę, striukę ar miegmaišį kaip profesionalas be nešvarios netvarkos. Į šį remonto rinkinį įeina iš anksto iškirptas juodas nailonas ir skaidri juosta, skirta beveik nematomam remontui. Nepriklausomai nuo darbo ar oro sąlygų, šie pleistrai išliks nepažeisti ir nenulups ir nepakils. Įmeskite Tenacious Tape pleistrus į kuprinę, kad jaustumėte šiek tiek daugiau. Nuimkite lipnią lipnią lipnią juostelę ir naudokite Tenacious Tape Repair Patches ir pataisykite stovyklavimo įrangą, kuri trunka ilgai.  

  Nulupkite ir priklijuokite – tiesiog nuimkite pagrindą ir spauskite ant paviršiaus; nereikia siuvimo įgūdžių ar šilumos
  Patvari – itin tvirta remonto juosta visam laikui limpa prie lauko audinių ir medžiagų, įskaitant nailoną, vinilą, gumą ir plastiką
  Galima skalbti – audinio juosta padengta vandeniui atsparia danga ir nenulupama skalbimo ar audros metu
  Beveik nematomas – su dviem skaidriais ir dviem juodais lopais (7,6 cm), remontas vos matomas
  Daugiafunkcis – prilimpa prie beveik bet kokio paviršiaus, kad pataisytų pūkinius paltus, palapines, miegmaišius ir kuprines

  Pleistrų rinkinį sudaro:
  3 skaidrūs 5 cm pleistrai
  1 juodas 5 cm pleistras
  Gear Aid TENACIOUS Repair Patches
   

   

 • Alternatyvios prekės

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija