Prekių katalogas

Jaukas Pašaras Žuvims Vilioti Power High Protein Bait daug baltymų turintis Karšis Karpis Kuoja Raudė Lynas Karosas 100% natūralus 2kg

 • Jaukas Pašaras Žuvims Vilioti Power High Protein Bait daug baltymų turintis Karšis Karpis Kuoja Raudė Lynas Karosas 100% natūralus 2kg

  Kodas: 75556059-02
  1031 
  1289  Sutaupykite 258 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 6 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1031 tašką.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
 • Visiškai nauja masalų linija jaukų su stambia grūdų frakcija, skirta trims pagrindinėms žuvų rūšims – karpiui, karšiui ir lynui karosų žvejybai. Pagaminta iš natūralių grūdų, prieskonių ir maloniai saldžių aromatinių esencijų. Dėl savo storos struktūros jis pritraukia dideles žuvis į žvejybos vietą, ilgai išlaiko jas ten. 

  High Protein Bait Power pašaras žuvims 2kg stambiagrūdis - stambi frakcija.

  Tinkamas ingredientų derinys leido mums gauti aukštos kokybės, daug baltymų turintį ir, svarbiausia, veiksmingą jauko mišinį.

  Daug baltymų turintis masalas (High Protein Bait Power )

  Grynai biologiniu požiūriu baltymai yra pagrindinė organizmo statybinė medžiaga. Jis yra toks pat reikalingas maiste kaip energetiniai ingredientai ar vitaminai.

  Šie masalai yra puikus masalas, skatinantis žuvis maitintis kibimo vietoje. Didelis maistinių medžiagų kiekis verčia žuvis noriai sugrįžti ir, dar svarbiau, ilgiau išbūti kibimo vietoje.

  SPECIFIKACIJA:
  Žemės masalas High Protein Bait Power 
  Aromatai: VANILĖ-KUKURŪZŲ-PRISKONIAI / MEDUOLIAI-Prieskoniai / Marcipanai-Prieskoniai  
  Spalva: šviesiai geltona / ruda / žalia
  Stambiagrūdis
  Svoris: 2 kg 

  SKONIO FAKTORIUS


  Sunku tikėtis, kad nors kiek solidesnis laimikis kimba kiekvienoje vietoje, kur tik užmeti masalą. Žinoma, pasitaiko malonių atsitiktinumų, kuriuos meškeriotojai prisimena ne vieną dešimtmetį, kai, vos užmetus masalą, plūdė neria po vandeniu.


  Atsitiktinė sėkmė – įmanoma, tačiau dažniausiai būna priešingai: žuvis prie masalo reikia vilioti. Tai daroma naudojant įvairius jaukus, susidedančius iš maltų ar traiškytų grūdų, maltų džiuvėsių, kruopų, dribsnių ir kvapniųjų medžiagų, skleidžiančių vanilės, medaus, krevečių, braškių ir kitokius aromatus.

  Kvapniosios medžiagos greitai pasklinda šiltame vandenyje ir gundo žuvis plaukti jas skleidžiančio jauko link. Mokslininkai jau seniai nustatė, kad yra medžiagų, kurios dar veiksmingiau nei aromatai vilioja žuvis. Tai – aminorūgštys. Pasirodo, žuvų kūnas nusėtas receptoriais, juntančiais aminorūgštis. Tyrėjų teigimu, pakliuvusi į aplinką, kuri prisotinta aminorūgščių, žuvis tikra to žodžio prasme, maudosi skonių jūroje. Todėl lenkų kompanijos „Still“ ekspertai sumanė panaudoti šį dalyką ir pasigamino specialų jauko priedą „Bioaktivator“, Kurio sudėtyje – aminorūgštys. Jaukas su šiuo priedu – kelis kartus veiksmingesnis.

  Jauko komplektas – laiko taupymas

  „Meškeriokim kartu“ parduotuvėje (Naujoji uosto g.18, Klaipėda) – naujovė: pagal patyrusių meškeriotojų receptus sudaryti jaukų komplektai įvairių rūšių žuvims vilioti Klaipėdos regiono vandens telkiniuose.

  Tokia paslauga padeda sutaupyti laiką bei lėšas. Jauko komplektai sudaromi iš patikrintų gamintojų mišinių bei skoninių priedų, pagamintų iš natūralių žaliavų. Jauko komplektai paruošti pagal realiai klubo „Meškeriokim kartu“ ekspertų naudojamus receptus, tad iš jų paruošiamas tikrai veiksmingas jaukas.

  Ne vienam, vykstančiam į žūklę meškeriotojui, dažnai stinga ir laiko, ir informacijos apie situaciją vandens telkiniuose, o ir gilintis į jaukų subtilybes jo taip pat stinga. Ne vienas pageidauja gauti iškart sukomplektuotą žaliavų rinkinį, iš kurio galima pasigaminti veiksmingą jauko mišinį.

  Žūklavietėje iš jauko komplekto komponentų galima per dvidešimtį minučių pagal pasidaryti veiksmingą mišinį. Kad būtų aiškiau ir lengviau pasiruošti jauką, „Meškeriokim kartu“ klubo ekspertai parengė nuorodas, kokia seka sumaišyti jauko komponentus, kaip juos sudrėkinti ir kiek laiko laukti, kol jaukas tinkamai išbrinks. Tokias nuorodas gauna kiekvienas, įsigyjantis jauko komplektą. Taipogi kiekvieną, kuris įsigyja jauko komplektą, pakonsultuosime, kokiais papildais galima jauką dar labiau praturtinti?

  Jauko komplektų struktūra:

  Į kiekvieną jauko komplektą, skirtą kuojoms, karšiams, lynams, karosams, karpiams vilioti prie masalo įeina:
  1. Jauko pagrindas – universalus mišinys, sudarantis jauko pagrindą;
  2. Specialus jaukas, skirtas konkrečiai žuvų rūšiai;
  3. Jauko papildas iš stambesnės frakcijos ingredientų – kukurūzai, kviečiai, žirniai, kanapės, 5 grūdų mišinys;
  4. Skoniniai papildai;

  Į kai kurių jaukų komplektų sudėtį, pirmiausiai tų, kurie skirti meškerioti sudėtingesnėmis sąlygomis, vangiai kimbančias žuvis, įeina specialių sausainukų traiškiniai „Pastancini“, biskvito malinys, grūdų ir kepinių rupiniai,granuliuoti papildai (pellets), o taip pat galima pasirinkti atraktantų skatinančių kibimą.

  Jauko komplektų kaina – ekonominė.

  Skaitykite mūsų naujienas.

  Marius Urnikis   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija