Prekių katalogas

Kvapas purškiamas GOLD su Amino rūgštim 30ml su feramonais žuvims Gamintojas Vokietija.

 • Kvapas purškiamas GOLD su Amino rūgštim 30ml su feramonais žuvims Gamintojas Vokietija.

  Kodas: 159297001
  889 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 889 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  GOLD BAIT- Aroma koncentratas purškiamas. Mes garantuojame, kad labai smulkios amino rūgštys, kartu su kvapo ir skonio kompozicijomis, purškiamoje gali būti tiesiogiai purškiamas ant guminukų, blizgių , bvoblerių ir kirminų ar tešlos. Ši programa suteikia ilgalaikį poveikį. Kvapas purškiamas 30ml.Gamintojas Vokietija.

 • GOLD BAIT- Aroma koncentratas purškiamas. Mes garantuojame, kad labai smulkios amino rūgštys, kartu su kvapo ir skonio kompozicijomis, purškiamoje gali būti tiesiogiai purškiamas ant guminukų, blizgių , bvoblerių ir kirminų ar tešlos. Ši programa suteikia ilgalaikį poveikį. Kvapas purškiamas 30ml.Gamintojas Vokietija.

  MAŽAS FLAKONAS – DIDELIS EFEKTAS


  Meškeriotojai puikiai žino keistą ir nepaiškinamą sindromą, kai vienam kimba, o kitam visai šalia niekas net plūdės nepakrutina, nors valai vienodo skersmens, kabliukai tokie pat, tas pats masalas. Deja, kažkas ne taip ir baigta. Tačiau taip buvo iki neseno laiko, o dabar kaimyno pranašumo priežastis gali būti nedidelis flakonas su kvapniu purškalu, laikomas žūkladėžės kampelyje.

  Aromatų dvelksmas


  Vokiečių žūklės ekspertai neseniai paskelbtuose atsiliepimuose teigia, kad jaukas ir masalai apipurkšti kvapniais sirupais, tampa veiksmingesni. Nors tiek jaukai, tiek masalai turi natūralų, tik jiems būdingą kvapą, tačiau kartais jo nepakanka, kad žuvys suplauktų iš didesnio ploto. Antra, kai tiek jaukas, tiek masalas kvepia vienodai, žuvys neturi jokio stimulo masalą stverti pirmiausiai ir rankioja maistą iš eilės. Trečia, būtent stipresnis kvapas, sklindantis nuo masalo, paskatina žuvis susidomėti siūlomu kąsneliu. Ypač tai aktualu vangaus kibimo dienomis. Ketvirta meškeriojant dažnai būna labai paranku nuslopinti natūralų masalo ir jauko kvapą ir pakvėpinti jį kitu, pvz., konservuotą kukurūzo grūdą apipurkšti uodo trūklio lervos išspaudų sirupu, kad taptų nebejuntamas saldus pirmykštis masalo kvapas. Visos šios gudrybės, kurių praktikuojantys meškeriotojai savo arsenale turi daugiau, padeda realiose salygose prisitaikyti prie žuvų įnorių.

  Ką ir kodėl kvėpiname?


  Purškiamais sirupais galima kvėpinti ne tik šutintus kviečių grūdus, konservuotų ukurūzų grūdus, tešlą, duonos skeveldras, bet ir sliekus, musės lervas, žuvies gabaliukus, krevečių kąsnelius, perluotės išpjovas, dabar jau ir vaško kandies lervas, kurių pirmą kartą Lietuvoje šį sezoną galima įsigyti „Romados plius“ parduotuvėje adresu Naujoji uosto g. 18, Klaipėda, o taip pat jauko rutulius ir pabiras , užmetamas laidynėmis arba supilamas specialiais puodeliais, tvirtinamais prie ilgų sudurtinių meškerykočių viršūnės.

  Tiesa, stambūs jauko rutuliai purškalu apdorojami rečiau, nes paprastai kvėpinamas visas mišinys, o štai nedideli jauko rutuliukai, kurie dažniausiai turi neutralų kvapą ir kuriais paprastai jaukinama papildomai, daug veiksmingesni, jei pamaudomi purškalo debesėlyje. Aromato šleifas lieka vandenyje ilgam ir skatina žuvis sukinėtis šalia masalo, Na, o tos aptikusios jauko daleles, plūduriuojančias vandenyje, ima rankioti jas su dvigubu entuziazmu.

  Aromatinių medžiagų, naudojamų žūklėje, asortimentas labai išsiplėtė -dabar jaukai ir masalai gardinami ne tik tradiciniais sirupais, bet ir egzotiniais purškalais. Štai ypač meškeriotojų vertinamų Germany Attraktor Spray purškalų ir pilstomų sirupų gamoje greta tradicinių vanilės, medaus, karamelės ar anyžiaus kvapo preparatų atsirado silkės, ananasų, krevetės, žuvies taukų netgi saldaus sūrio skonio aromatizatorių. Nelaukti kvapai labai dažnai būna veiksmingi nestandartinėse situacijose, prasto kibimo dienomis, juos patariama naudoti, kai vanduo po pavasarinio polaidžio dar nenuskaidrėjęs ir žuvys prasčiau įžiūri vandenyje masalus ir dažnai orientuojasi pagal uoslę.

  Kaip tai daroma?


  Kiekvienas meškeriotojas turi susidaryti savo taktiką, kaip, kur ir kada naudoti kvapnius purškalus. Beje, ekspertų teigimu, patartina vadovautis keliomis taisyklėmis, kurios padeda suformuoti savo purškalų naudojimo atvejų ir nuostatų sąvadą. Patariama nesivadovauti savo uosle ir pojūčiais, nes žuvų skonis ir polinkiai – ne tokie pat kaip žmogaus. Kitaip tariant, tai reiškia, kad ne viskas, kas skanu mums, patrauklu vandenų gyventojams. Klaidinga nuomonė, pabrėžia ekspertai, dažniausiai susidaroma todėl, kad žuvims ir žmonėms vienodai gardūs biskvitai ir meduoliai, medus ir žemuogės.

  Ekpsertai taip pat pataria kvapnius purškalus naudoti saikingai ir atsakingai: nebūtina vienu purškalu kvėpinti visą užmaišytą jauką ir visus masalus – geriau nedidelę porciją jauko, o masalą apipurkšti tada , kai jis užvertas ant kabliuko. Žvejojant dugninėmis su šėryklėmis, geriausia kokiu nors kvapu pagardinti tik tą jauko dalį, kuri prikimšta į šėryklę, o tuo pačiu purškalu apdoroti ir masalą. Tokia taktika padeda per trumpą laiką ir gana tiksliai nustatyti, koks kvapas geriausiai vilioja žuvis.


  Nepamirškite, kad Amino Germany Attraktor Spray purškalų koncentracija – didelė, todėl nereikėtų maudyti juose masalo, kol purškalas ima varvėti nuo jo ant žemės. Taip pat reikėtų atsiminti, kad tam tikru metų laiku įvairios žuvų rūšys geriausiai reaguoja į tam tikrus aromatus, pvz. stambūs karšiai vasarą ypač žavisi karamelės ir braškių kvapais, bet galima pasirinkti ir vanilę arba medų, nes šie kvapai vilioja karšius visą sezoną. Beje, kuojas taip pat. Visos žuvys turi savo pomėgius, bet tai – atskira tema.

  Amino Germany Attraktor Spray purškalų gamoje – ne tik egzotiški arba taikių žuvų (etiketėje nurodoma, koks konkretus purškiamas sirupas geriausiai veikia karšių, kuojų, karpių, lynų, karosų uoslę ir vaizduotę) viliojimui pritaikyti purškalai, bet ir specialūs aromatai, padidinantys plėšriųjų žuvų žūklei skirtų spiningo arba gyvūninės kilmės masalų veiksmingumą. Tai lydekų, sterkų, ungurių, ešerių, upėtakių uoslę veikiantys aromatai. Tad, jei kūrybiškai naudositės purškalų teikiamomis galimybėmis, gali pavykti gerokai pagerinti laimikius.

  Buteliuko talpa 30ml, praktiškai užtenka 2-3 sezonams.