Prekių katalogas

Žvejybinė kėdė Transformeris Teleskopinė

 • Žvejybinė kėdė Transformeris Teleskopinė

  Kodas: 60249323
  3191 
  3989  Sutaupykite 798 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 7 vnt.
  Pirkdami galite gauti 3191 tašką.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Nešiojama sulankstoma kėdė: aukštis 47cm, plotis 25cm. Aukštis gali būti reguliuojamas pagal poreikį. Sulankstoma kėdė yra labai lengva, sveria tik 900g. Daugiafunkcinės sulankstomos taburetės maksimali apkrova yra 220 kg, pagaminta iš itin tvirtos nailono ir PP medžiagų. Puikiai tinka žvejybai, stovyklavimui, kelionėms, sodininkystei. Spalva: juoda/raudona.

 • Nešiojama sulankstoma kėdė: aukštis 47cm,  plotis 25cm. Aukštis gali būti reguliuojamas pagal poreikį. Sulankstoma kėdė yra labai lengva, sveria tik 900g. 
  Instrukcijos: Taburetės viršuje ir apačioje yra dvi „skylės“. Įkišus rankas į šias dvi „angas“, tereikia jas ištiesinti, kad lengvai atsidarytų ar užsidarytų. Dėl integruotos spyruoklės ir rėmo taburetė tampa patvaresnė ir lengviau atidaroma ar sulankstoma.
  Apkrovos sauga: Daugiafunkcinės sulankstomos taburetės maksimali apkrova yra 220 kg, pagaminta iš itin tvirtos nailono ir PP medžiagų. Pagrindinė konstrukcija sudaryta iš 90 užraktų, kad kėdė būtų stabilesnė. Spalva: juoda/raudona. 
  Plačiai naudojamas: Prie taburetės dugno pritvirtinamos įvairios guminės pagalvėlės, kurios pagerina gaminio atsparumą slydimui. Puikiai tinka žvejybai, stovyklavimui, kelionėms, sodininkystei. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija