Prekių katalogas

Žiūronai Zoom 12x42 Hunter Black + Dėklas

 • Žiūronai Zoom 12x42 Hunter Black + Dėklas

  Kodas: 60261983
  9590 
  11989  Sutaupykite 2399 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 9590 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Mėgaukitės vaizdais savo nuotykių lauke. Pamatykite iš arčiau naudodami 12 kartų padidinimą, 42 mm objektyvą ir 295 pėdų 1000 jardų matymo lauką. 42 mm objektyvas suteikia platų ir ryškų vaizdą.  BK7 Porro prizmė, naudojama žiūronuose, suteikia kokybišką, ryškų ir aiškų vaizdą. Žiūronai yra su kaklo dirželiu, valymo šluoste ir dėklu patogiam laikymui ir transportavimui. Svoris 740g.

 • GALINGAS: mėgaukitės vaizdais savo nuotykių lauke. Pamatykite iš arčiau naudodami 12 kartų padidinimą, 42 mm objektyvą ir 295 pėdų 1000 jardų matymo lauką. 42 mm objektyvas suteikia platų ir ryškų vaizdą. 
  PLATUS VAIZDAS: 42 mm objektyvas užtikrina platų matymo kampą, 360 pėdų matymo lauką 1000 jardų atstumu.
  AIŠKUMAS: žiūronuose naudojama Porro prizmė suteikia kokybišką, ryškų ir didelės raiškos vaizdą. BK7 stiklas turi aukštą atspindžio rodiklį. 
  DAUGIAFUNKCIONALUS: žiūronai puikiai tinka įvairiems naudojimui lauke, pavyzdžiui, paukščių stebėjimui, safariams, medžioklei, kelionėms ir kt.
  ERGONOMIKA: žiūronai turi neslystančią dangą, kuri užtikrina patogų sukibimą šlapiu ar sausu būdu, sveria 740g.
  PRIEDAI: žiūronai yra su kaklo dirželiu, valymo šluoste ir dėklu patogiam laikymui ir transportavimui.
  Naršykite tolimą pasaulį ir pažiūrėkite į įdomius gyvūnus, paukščius ir kalnų viršūnes su NISUS žiūronais. Patirkite ryškų aukštos kokybės vaizdą su tikromis spalvomis bet kokiu žiūrėjimo atstumu. Aukštos kokybės lęšiai užtikrina aiškų ir ryškų vaizdą. Žiūronus galima naudoti nuo -40 °C iki +50 °C temperatūroje. Pritaikykite šiuos žiūronus prie savo akių naudodami dioptrijų korekciją ir fokusavimą. Medžioklė, žvejyba, kelionės, sporto renginiai ar koncertai – NISUS žiūronai leis jums pamatyti iš arčiau ir aiškiai matyti!. Jie yra atsparūs drėgmei. Tačiau ATKREIPKITE DĖMESĮ – jie nėra skirti stipriam lietui ar panardinti į vandenį.