Prekių katalogas

Vobleris Yo-Zuri Popper 3D R1367 F90mm

 • Vobleris Yo-Zuri Popper 3D R1367 F90mm

  Kodas: 253038404
  1990 
  2489  Sutaupykite 499 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1990 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Puikiai subalansuotas užmetimui tolimais atstumais, 3D Popper yra idealus masalas lydekų, šapalų, salačių, šamų žvejybai pakrantėje arba tunų ir dorado žūklei jūroje. „Yo-Zuri“ atnaujino naująjį „Popper 3D“ su patvariu ABS dervos korpusu, vidine vielos konstrukcija ir 3X tvirtais trišakiais, kad susidoroti su bet kokiu trofėju. 

 • „Popper Yo-Zuri 3DR“ didelės voblerio lūpos sukuria didžiulį vandens paviršiaus purslą, o briaunotas pilvas sukelia aukšto dažnio „Wave-Motion“ vibracijas. „3DR“ serijoje iš viso yra 13 skirtingų kūno tipų, todėl ši serija turi būti privaloma žvejojant bet kokio tipo vandenyse. Skirtingi masalai, rasti šioje masalų šeimoje, svyruoja nuo viršutinių vandens voblerių iki trūkiojanių masalų . Visuose šiuose vobleriuose naudojama patentuota „3D Internal Prism“ technologija, todėl šie masalai yra nenugalimi žuvims, kurias šiaip buvo sunku pagauti. 

  Puikiai subalansuotas užmetimui tolimais atstumais, 3D Popper yra idealus masalas lydekų, šapalų, salačių, šamų žvejybai pakrantėje arba tunų ir dorado žūklei jūroje. „Yo-Zuri“ atnaujino naująjį „Popper 3D“ su patvariu ABS dervos korpusu, vidine vielos konstrukcija ir 3X tvirtais žiedais, kad susidoroti su bet kokiu trofėju.

  Didelė masė ir aerodinaminė forma suteikia Yo-Zuri 3D Popper R1167 vobleriui geras metimo savybes. Masalas lengvai nukeliauja keliasdešimt metrų ir išlaiko skrydžio stabilumą net pučiant vėjui. Barškučio nebuvimą kompensuoja gofruotas paviršius, kuris sustiprina tipiškus popper purslus, garso efektus, bangų žadinimą ir papildomą gerai suvokiamą hidrodinamiką. 

  Patentuota 3D prizmės apdaila
  Patentuota spalvų keitimo technologija
  Vidinis vielos rėmas Thru-Wire konstrukcija
  Itin plati burna
  3X stiprūs, didelio našumo žiedai ir trišakiai
  ABS dervos korpusas, atsparus ir patvarus
  Dydis: 9 cm
  Svoris: 24 gramai
  Veiksmas: plūduriuojantis
  Tipas: Popper
  ​ 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija