Prekių katalogas

Vobleris Yo-Zuri Hardcore Popper F1379 70F

 • Vobleris Yo-Zuri Hardcore Popper F1379 70F

  Kodas: 702072801
  2070 
  2589  Sutaupykite 519 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5 vnt.
  Pirkdami galite gauti 2070 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Hardcore Popper 70F yra naujai sukurtas aukščiausios klasės popper, turintis vienintelę tarptautiniu mastu patentuotą magnetinio svorio perkėlimo sistemą, leidžiančią meškeriotojams atlikti tikslius metimus dideliais atstumais lengviau nei bet kada anksčiau. Vienintelis rinkoje esantis popperis, turintis magnetinio svorio perkėlimo sistemą, reiškia, kad jis užsimeta toliau už bet kurį kitą rinkoje esantį popperį! Šis masalas turi nepaprastai platų kaušelio formos paviršių, leidžiantį stumti didelius vandens kiekius. Unikali apdaila ir visi nauji spalvų modeliai užtikrina, kad meškeriotojai gali nusitaikyti į trofėjus bet kokiomis sąlygomis. 

 • Hardcore Popper 70F yra naujai sukurtas aukščiausios klasės popper, turintis vienintelę tarptautiniu mastu patentuotą magnetinio svorio perkėlimo sistemą, leidžiančią meškeriotojams atlikti tikslius metimus dideliais atstumais lengviau nei bet kada anksčiau. Vienintelis rinkoje esantis popperis, turintis magnetinio svorio perkėlimo sistemą, reiškia, kad jis užsimeta toliau už bet kurį kitą rinkoje esantį popperį! Šis masalas turi nepaprastai platų kaušelio formos paviršių, leidžiantį stumti didelius vandens kiekius. Unikali apdaila ir visi nauji spalvų modeliai užtikrina, kad meškeriotojai gali nusitaikyti į trofėjus bet kokiomis sąlygomis.

  Veiksmas: Pop & Stop
  Korpusas: tvirta ir patvari patentuota polikarbonato medžiaga.
  Ilgis: 2-3/4”, 65mm
  Svoris: 3/4oz, 10,5g
  Techninė įranga: 2 apskrito lenkimo juodo nikelio Nr. 4 treble kabliukai su plunksnuota priekaba ir juodo nikelio suskaidytais žiedais.
  Savybės: Patentuota magnetinė svorio perkėlimo sistema, aukščiausios kokybės dažyta apdaila