Prekių katalogas

Vobleris Yo-Zuri Duel 3D Quiet Wave Minnow 65F Japan IŠPARDAVIMAS

 • Vobleris Yo-Zuri Duel 3D Quiet Wave Minnow 65F Japan IŠPARDAVIMAS

  Kodas: 983069803
  689 
  1089  Sutaupykite 400 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 689 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Vobleris Yo-Zuri 3D Quiet Wave Minnow 65F priklauso lengvų jaukų klasei, minnow tipo. Jo svoris yra 5,5 gramo, o ilgis - 65 mm. Šio modelio darbinis gylis svyruoja nuo 0 iki 1,2 m, todėl jį galima sėkmingai naudoti sekliame vandenyje. Naudojant 5–10 gramų užmetimo meškerę, gana nesunku labai aerodinamišką voblerio Yo-Zuri 3D Quiet Wave Minnow 65F korpusą numesti neblogu atstumu, į iš anksto pasirinktą vietą. Made in Japan. 

 • Vobleris Yo-Zuri 3D Quiet Wave Minnow 65F priklauso lengvų jaukų klasei, minnow tipo. Jo svoris yra 5,5 gramo, o ilgis - 65 mm. Šio modelio darbinis gylis svyruoja nuo 0 iki 1,2 m, todėl jį galima sėkmingai naudoti sekliame vandenyje. Naudojant 5–10 gramų užmetimo meškerę, gana nesunku labai aerodinamišką voblerio Yo-Zuri 3D Quiet Wave Minnow 65F korpusą numesti neblogu atstumu, į iš anksto pasirinktą vietą. Naudodami trūkčiojimo techniką nesunkiai suviliosite ir visai padoraus dydžio ešerius, ir gana trofėjines lydekas. Kalbant apie plūdrumą, masalas yra plūduriuojančio tipo. Vobleris labai tikroviškas. Savo forma ir spalva patraukia net gerai maitinamo plėšrūno dėmesį. Žvejyba ypač sėkminga sekliose tvenkinių vietose, prie povandeninių augalų krūmynų.

  Trūkčiojant Yo-Zuri 3D Quiet Wave Minnow 65F vobleris savo žaidimu privilioja pasislėpusias plėšriąsias žuvis, net ir su labai pasyviu grobio elgesiu. Masalas aprūpintas dviem aštriais kabliukais ir garso vibracijų kūrimo sistema, galinčia pritraukti grobį iš didelio atstumo. Made in Japan.