Prekių katalogas

Vobleris Yo-Zuri 3DS Shad-SR 65mm BHPL IŠPARDAVIMAS -40%

 • Vobleris Yo-Zuri 3DS Shad-SR 65mm BHPL IŠPARDAVIMAS -40%

  Kodas: 983095701
  893 
  1489  Sutaupykite 596 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 893 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Mažas, 65 mm ilgio ir 6 gramų svorio vobleris dėl savo aerodinamikos skrenda toli ir tiksliai, todėl galima žvejoti visose spiningautojui įdomiose vietose. Yo-Zuri 3DS Shad SR 65SP vobleriu žvejojama visais stiliais, tiek stop and go, tiek įvairios trūkčiojimo galimybės, nuo kieto iki minkšto, bus gana produktyvūs. Šio modelio darbinis gylis yra 0,1-1 m, kas leidžia sėkmingai žvejoti tiek sekliame vandenyje, tiek dideliame gylyje, ypač palei augmenijos pakraščius. Dažniausiai 3DS Shad SR 65SP voblerį atakuojantys trofėjai yra padoraus dydžio lydekos, ešeriai ir sterkai, labai dažnai sugaunami ir atsargesni salačiai. Šiam vobleriui yra prieinami visų tipų rezervuarai, tiek stovinčio, tiek tekančio vandens. 

 • Vobleris Yo-Zuri 3DS Shad SR 65SP savo struktūra priklauso „shad“ masalų kategorijai, tiksliausiai kopijuojančios nedidelės žuvelės kūną su šiek tiek suplokštu siluetu, pasižyminčiu puikiu gaudomumu ir originaliu žaidimu. Yo-Zuri, Japonija, išleido šį modelį, kuris gali konkuruoti su tokio tipo jaukais iš brangesnių prekinių ženklų tiek pagaunamo grobio kiekiu, tiek kokybe. Tuo pačiu metu voblerio kaina yra gana prieinama daugumai žvejų mėgėjų.
  Mažas, 65 mm ilgio ir 6 gramų svorio vobleris dėl savo aerodinamikos skrenda toli ir tiksliai, todėl galima žvejoti visose spiningautojui įdomiose vietose. Yo-Zuri 3DS Shad SR 65SP vobleriu žvejojama visais stiliais, tiek stop and go, tiek įvairios trūkčiojimo galimybės, nuo kieto iki minkšto, bus gana produktyvūs. Šio modelio darbinis gylis yra 0,1-1 m, kas leidžia sėkmingai žvejoti tiek sekliame vandenyje, tiek dideliame gylyje, ypač palei augmenijos pakraščius.
  Dažniausiai 3DS Shad SR 65SP voblerį atakuojantys trofėjai yra padoraus dydžio lydekos, ešeriai ir sterkai, labai dažnai sugaunami ir atsargesni salačiai. Šiam vobleriui yra prieinami visų tipų rezervuarai, tiek stovinčio, tiek tekančio vandens.
  Masalas aprūpintas dviem aštriais kabliukais, kurie tvirtai laiko grobį kibimo metu. Šiam masalui turi būti skirta vieta žūklės skrynioje, nes jis gali išgelbėti beviltiškiausią žvejybą, suteikiant galimybę pagauti taip trokštamą trofėjų. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija