Prekių katalogas

Vobleris Yo-Zuri 3D Shad F386 65mm CL IŠPARDAVIMAS -40%

 • Vobleris Yo-Zuri 3D Shad F386 65mm CL IŠPARDAVIMAS -40%

  Kodas: 983038605
  713 
  1189  Sutaupykite 476 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 713 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Dar vienas „shad“ klasės atstovas, turintis holografinį atspindį, uždengtas patvariu permatomu plastikiniu apvalkalu. Visos detalės „nupieštos“ kokybiškai, masalas tiek išvaizda tikroviškas, tiek pats elgesys yra artimas natūraliam. Vobleris gali pasiekti iki pusantro metro gylį, tai palengvina reikiamas snapelio dydis. Mažas, 65 mm ilgio ir 7 gramų svorio vobleris dėl savo aerodinamikos skrenda toli ir tiksliai, todėl galima žvejoti visose spiningautojui įdomiose vietose. Yo-Zuri 3DS Shad vobleriu žvejojama visais stiliais, tiek stop and go, tiek įvairios trūkčiojimo galimybės, nuo kieto iki minkšto, bus gana produktyvūs. 

 • Dar vienas „shad“ klasės atstovas, turintis holografinį atspindį, uždengtas patvariu permatomu plastikiniu apvalkalu. Visos detalės „nupieštos“ kokybiškai, masalas tiek išvaizda tikroviškas, tiek pats elgesys yra artimas natūraliam. Vobleris gali pasiekti iki pusantro metro gylį, tai palengvina reikiamas snapelio dydis. Mažas, 65 mm ilgio ir 7 gramų svorio vobleris dėl savo aerodinamikos skrenda toli ir tiksliai, todėl galima žvejoti visose spiningautojui įdomiose vietose. Yo-Zuri 3DS Shad vobleriu žvejojama visais stiliais, tiek stop and go, tiek įvairios trūkčiojimo galimybės, nuo kieto iki minkšto, bus gana produktyvūs.  
  Šis masalas yra universalus įvairioms sąlygoms ir žūklės būdams, tiek žvejojant iš valties, tiek nuo kranto. Holografinė danga, patvarus korpusas, atsparus aštriems plėšriųjų žuvų dantims. Papildomas privalumas yra tai, kad pauzės metu vobleris kabo vandens stulpelyje, silpnai braidžiodamas iš vienos pusės į kitą ir taip išprovokuoja gudrų, kaprizingą plėšrūną.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija