Prekių katalogas

Vobleris Team Cormoran MINNOW N35 85F IŠPARDAVIMAS -50%

 • Vobleris Team Cormoran MINNOW N35 85F IŠPARDAVIMAS -50%

  Kodas: 2053001852
  695 
  1389  Sutaupykite 694 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 695 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Minnow N35 yra vobleris, skirtas ešeriams ir sterkiams, bet ir lydekoms vasaros mėnesiais! Dėl įmontuotos tolimų atstumų metimo sistemos šis klasikinio tipo minnow skrenda toli ir tiksliai. Plaukimo judėjimas yra ramus, todėl naudingas medžioklės elgesiui aktyviose fazėse. Galima žvejoti tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje.
  Naudojimo sritis: Idealiai tinka sukimui ir velkamumui. Idealiai tinka spiningo meškerės, kurių veiksmas yra „Vidutinis greitas“ arba „Greitas“, o užmetimo svoris yra 3–20 g. Ilgis: 8,5 cm Svoris: 7 g. Plaukiantis. Lėtai kylantis. Nardymo gylis: iki 1,50 m. Trolling: nardymo gylis iki 1,90 m. "Made by OWNER" kabliukai.  

 • Minnow N35 yra vobleris, skirtas ešeriams ir sterkiams, bet ir lydekoms vasaros mėnesiais! Dėl įmontuotos tolimų atstumų metimo sistemos šis klasikinio tipo minnow skrenda toli ir tiksliai. Plaukimo judėjimas yra ramus, todėl naudingas medžioklės elgesiui aktyviose fazėse. Galima žvejoti tiek stovinčiame, tiek tekančiame vandenyje.
  Naudojimo sritis: Idealiai tinka sukimui ir velkamumui. Idealiai tinka spiningo meškerės, kurių veiksmas yra „Vidutinis greitas“ arba „Greitas“, o užmetimo svoris yra 3–20 g.  Ilgis: 8,5 cm Svoris: 7 g. Plaukiantis. Lėtai kylantis. Nardymo gylis: iki 1,50 m. Trolling: nardymo gylis iki 1,90 m. "Made by OWNER" kabliukai. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija