Prekių katalogas

Vobleris Team Cormoran Hisaka Deep Shad IŠPARDAVIMAS -50%

 • Vobleris Team Cormoran Hisaka Deep Shad IŠPARDAVIMAS -50%

  Kodas: 205341407
  745 
  1489  Sutaupykite 744 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 745 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  75 mm ilgio Deep versija nusileidžia iki 2 m, velkiaujant šukuoja dar gilesnius horizontus. Sureguliuotas masalo balansas leidžia su jo „dirbti“ srovėje ir didėjančiu greičiu. Savajam žaidimui būdingas labai dažnas klibėjimas (virpesiai skersai kūno ašiai). Atrodo, kad kūnas nuolat dreba. Trūkčiojant vobleris vos neria nuleidęs mentę. Lėtu pastoviu tempu TC Hisaka Shad judesiai tampa sklandesni ir platesni. 

 • 75 mm ilgio Deep versija nusileidžia iki 2 m, velkiaujant šukuoja dar gilesnius horizontus. Sureguliuotas masalo balansas leidžia su jo „dirbti“ srovėje ir didėjančiu greičiu. Savajam žaidimui būdingas labai dažnas klibėjimas (virpesiai skersai kūno ašiai). Atrodo, kad kūnas nuolat dreba. Trūkčiojant vobleris vos neria nuleidęs mentę. Lėtu pastoviu tempu TC Hisaka Shad judesiai tampa sklandesni ir platesni.
  Voblerių pagalba galima apžvejoti duobes, išvilioti lydekas ir šamus. Puikiai pasiteisina Stop & Go technika. Plūdrumas su „+“ ženklu leidžia vobleriui lėtai kilti į paviršių, kaip sergančiam, mirštančiam mailiui. Visiems povandeniniams gyventojams tai lengvas grobis. Net tingus, slopinamas plėšrūnas nuspręs pulti.
  Susidūrus su kliūtimi galinga nosis iš dalies kompensuoja smūgį. Tada turėtumėte sustabdyti, kad vobleris veržtųsi aukštyn ir perkeltį jį per kliūtį. 

  Ilgis / svoris: 75 mm / 11,5 g
  Plaukiojantis aukštyn
  nardymo gylis 0-2 m
  Trolling nardymo gylis iki 3 m 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija