Prekių katalogas

Vobleris Team Cormoran Baby Minnow 3cm Germany -50%

 • Vobleris Team Cormoran Baby Minnow 3cm Germany -50%

  Kodas: 205343003
  600 
  1199  Sutaupykite 599 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 600 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  IŠPARDAVIMAS -50% ! TC Baby Minnow  voblerius sukūrė Cormoran ekspertai ultralengvai žvejybai. Dėl 1,1 g svorio BABY MINNOW be problemų galite užmesti net su museline meškere. Šis vobleriukas ypač atskleidžia visą savo galią sudėtingomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, žvejojant upeliuose ar mažose upėse. Stabilūs masalai išlaiko erzinantį žaidimą kalnų upėse, todėl gaudo šapalus, upėtakius ir ešerius, taip pat kiršlius, mažuosius taimenus, lenokus. 

 • TC Baby Minnow voblerius sukūrė Cormoran ekspertai ultralengvai žvejybai. Dėl 1,1 g svorio BABY MINNOW be problemų galite užmesti net su museline meškere. Šis vobleriukas ypač atskleidžia visą savo galią sudėtingomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, žvejojant upeliuose ar mažose upėse. Stabilūs masalai išlaiko erzinantį žaidimą kalnų upėse, todėl gaudo šapalus, upėtakius ir ešerius, taip pat kiršlius, mažuosius taimenus, lenokus.
  Teigiamas plūdrumas padeda užaugusiuose tvenkiniuose. Jei sustabdysite laidus, Baby Iwashi veržiasi aukštyn, bandydamas išlaikyti kūną horizontaliai. Šis gebėjimas leidžia plaukti per šaknų raizgynes, dumblius ir kitas kliūtis. Tuo pačiu metu toks elgesys gali vilioti pasyvius plėšrūnus.
  Mini vobleriukas „atgys“ ne tik „Stop-and-go“, bet ir „Twitch“ su trumpomis pauzėmis. Bus malonu tolygiai siūbuoti skirtingu greičiu. 

  Ilgis / Svoris: 30mm / 1,1g
  Plaukiojantis
  Sustabdžius: lėtai kyla
  Nardymo gylis iki 0,5 m 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija