Prekių katalogas

Vobleris Team Cormoran Baby Iwashi 34mm Germany -50%

 • Vobleris Team Cormoran Baby Iwashi 34mm Germany -50%

  Kodas: 205340003
  600 
  1199  Sutaupykite 599 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 600 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  IŠPARDAVIMAS -50% ! TC Baby Iwashi voblerius sukūrė Cormoran ekspertai ultralengvai žvejybai. Dėl 1,5 g svorio BABY Iwashi be problemų galite užmesti net su museline meškere. Šis vobleriukas ypač atskleidžia visą savo galią sudėtingomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, žvejojant upeliuose ar mažose upėse. Stabilūs masalai išlaiko erzinantį žaidimą kalnų upėse, todėl gaudo šapalus, upėtakius ir ešerius, taip pat kiršlius, mažuosius taimenus, lenokus. 

 • TC Baby Iwashi voblerius sukūrė Cormoran ekspertai ultralengvai žvejybai. Dėl 1,5 g svorio BABY Iwashi be problemų galite užmesti net su museline meškere. Šis vobleriukas ypač atskleidžia visą savo galią sudėtingomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, žvejojant upeliuose ar mažose upėse. Stabilūs masalai išlaiko erzinantį žaidimą kalnų upėse, todėl gaudo šapalus, upėtakius ir ešerius, taip pat kiršlius, mažuosius taimenus, lenokus.
  Teigiamas plūdrumas padeda užaugusiuose tvenkiniuose. Jei sustabdysite laidus, Baby Iwashi veržiasi aukštyn, bandydamas išlaikyti kūną horizontaliai. Šis gebėjimas leidžia plaukti per šaknų raizgynes, dumblius ir kitas kliūtis. Tuo pačiu metu toks elgesys gali vilioti pasyvius plėšrūnus.
  Mini vobleriukas „atgys“ ne tik „Stop-and-go“, bet ir „Twitch“ su trumpomis pauzėmis. Bus malonu tolygiai siūbuoti skirtingu greičiu. 

  Ilgis / Svoris: 34mm / 1,5g
  Plaukiojantis
  Sustabdžius: lėtai kyla
  Nardymo gylis iki 1,3 m 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija