Prekių katalogas

Vobleris Savage 3D Roach Jerkster 145mm

 • Vobleris Savage 3D Roach Jerkster 145mm

  Kodas: 7750514
  1089 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1089 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Naujasis 3D Roach Jerkster - itin tiksliai sukurta 3D žuvies imitacija. Puikus "iš vieno šono į kitą" judėjimas "kastingaujant" ar žvejojant "tvičingo" metodu. Ypač provokuojantys judesiai, krypavimai į šonus bei šviesos atspindžiai didžiąsias plėšrūnės priverčia atakuoti. Unikalaus dizaino vobleris! Galite pakeisti jo plūdrumą ar skleidžiamą garso lygį labai lengvai, nuo labai lėto skendimo iki vidutinio arba nuo labai tylaus iki labai garsaus voblerio darbo. Sumontuoti ypač aštrūs Savage Gear trišakiai kabliukai. Ilgis 145mm, svoris 68g

 •  

  Naujasis 3D Roach Jerkster - itin tiksliai sukurta 3D žuvies imitacija. Puikus "iš vieno šono į kitą" judėjimas "kastingaujant" ar žvejojant "tvičingo" metodu. Dėl provokuojančio veiksmo kartu su trūkčiojimo blizgesiu šis masalas yra nenugalimas plėšrioms žuvims. Blizgesys turi tokį patį poveikį kaip ir šviesos atspindys ant masalo žvynų. Ypač provokuojantys judesiai, krypavimai į šonus bei šviesos atspindžiai didžiąsias plėšrūnės priverčia atakuoti.

  Unikalaus dizaino vobleris! Galite pakeisti jo plūdrumą ar skleidžiamą garso lygį labai lengvai, nuo labai lėto skendimo iki vidutinio arba nuo labai tylaus iki labai garsaus voblerio darbo. Tiesiog ištraukę kištuką iš jerkbait voblerio, galite pridėti arba išimti kamuoliukus ( pridedami ). Sumontuoti ypač aštrūs Savage Gear trišakiai kabliukai.

  Savybės

  3D būdu sukurtos visos žuvies detalės
  Reguliuojamas voblerio garsas ir plūdrumas
  Puikios judėjimo savybės
  Atsarginės dalys voblerio reguliavimui
  Plūdrumas: reguliuojamas, nuo plaukiančio iki vidutiniškai greitai skęstančio
  Garsumas: reguliuojamas, nuo tylaus iki garsaus darbo
  Du žiedeliai uodegėlėje 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija