Prekių katalogas

Vobleris Daiwa Tournament Surface Diver Made in Japan IŠPARDAVIMAS

 • Vobleris Daiwa Tournament Surface Diver Made in Japan IŠPARDAVIMAS

  Kodas: 4416600305
  1790 
  2589  Sutaupykite 799 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1790 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  „Surface Diver“ yra klasikinis plūduriuojantis paviršiaus vobleris, kuris dėl plataus korpuso ir įmontuotų barškučių sukuria labai stiprias vibracijas. Puikiai tinka žvejoti žolėtose vietose ir sekliausiuose vandenyse. „Surface Diver“ yra lengvai valdomas ir labai efektyvus. Kompaktiškas dizainas leidžia atlikti labai tolimus metimus. Įrengta patentuota G.O.S V-sistema (gravitacijos virpesių sistema). Volframo rutuliai yra išdėstyti taip, kad būtų užtikrintas maksimalus metimo atstumas, optimalus balansas ir stabilus žaismas. Aktyvus, greitas žaidimas bet kokiu greičiu. Efektyvi triukšmo kapsulė. Ilgis 60mm, svoris 10g. Made in Japan.  

 • „Surface Diver“ yra klasikinis plūduriuojantis paviršiaus vobleris, kuris dėl plataus korpuso ir įmontuotų barškučių sukuria labai stiprias vibracijas. Puikiai tinka žvejoti žolėtose vietose ir sekliausiuose vandenyse. „Surface Diver“ yra lengvai valdomas ir labai efektyvus. Kompaktiškas dizainas leidžia atlikti labai tolimus metimus. Įrengta patentuota G.O.S V-sistema (gravitacijos virpesių sistema). Volframo rutuliai yra išdėstyti taip, kad būtų užtikrintas maksimalus metimo atstumas, optimalus balansas ir stabilus žaismas. Aktyvus, greitas žaidimas bet kokiu greičiu. Efektyvi triukšmo kapsulė. Ilgis 60mm, svoris 10g.  Made in Japan.

  Su Tournament vobleriais DAIWA sukūrė aukštos kokybės voblerius DAIWA Japan programoje. Produktų vadovams buvo svarbu naudoti tik aukščiausios klasės medžiagas. Netgi užsegami žiedai ir kabliukai gaminami Japonijoje. Kiekvienas DAIWA Tournament vobleris taip pat yra išbandytas, siekiant užtikrinti, kad jis veiktų optimaliai. 

  Tipas: plūduriuojantis
  Nardymo gylis: apytiksliai. 0,3-0,6 m
  Su SaqSas Japan kabliukais