Prekių katalogas

Vobleris Daiwa Tournament Current DR Made in Japan IŠPARDAVIMAS

 • Vobleris Daiwa Tournament Current DR Made in Japan IŠPARDAVIMAS

  Kodas: 4416600913
  1998 
  2998  Sutaupykite 1000 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1998 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  93 mm, 12g svorio plaukiojantis vobleris yra tikras slaptas ginklas starkiams, ešeriams ir lydekoms. DR modeliai skirti vidutinių gylių vandenims ir "dirba" 1,5 - 2 metrų gylyje, o velkiaujant iki 3 m. Patentuota „Mag Lock Silent Weight Oscillation System“ pagalba galima pasiekti išskirtinius metimo atstumus. Dėl ypatingos korpuso konstrukcijos ir plačios nardymo lūpos šis masalas taip pat tinka žvejybai stipresnėse srovėse ir upėse. Vedant voblerį jis juda į šonus. Tampymo, twičingo metu Current Master serijos vobleriai gali judėti "šokti" praktiškai vienoje vietoje, o tai ypač atkreipia plėšriųjų žuvų dėmesį. Made in Japan. 

 • 93 mm plaukiojantis vobleris yra tikras slaptas ginklas starkiams, ešeriams ir lydekoms. DR modeliai skirti vidutinių gylių vandenims ir "dirba" 1,5 - 2 metrų gylyje, o velkiaujant iki 3 m. Patentuota „Mag Lock Silent Weight Oscillation System“ pagalba galima pasiekti išskirtinius metimo atstumus. Dėl ypatingos korpuso konstrukcijos ir plačios nardymo lūpos šis masalas taip pat tinka žvejybai stipresnėse srovėse ir upėse. Vedant voblerį jis juda į šonus. Tampymo, twičingo metu Current Master serijos vobleriai gali judėti "šokti" praktiškai vienoje vietoje, o tai ypač atkreipia plėšriųjų žuvų dėmesį. Made in Japan.  

  Su Tournament vobleriais DAIWA sukūrė aukštos kokybės voblerius DAIWA Japan programoje. Produktų vadovams buvo svarbu naudoti tik aukščiausios klasės medžiagas. Netgi užsegami žiedai ir kabliukai gaminami Japonijoje. Kiekvienas DAIWA Tournament vobleris taip pat yra išbandytas, siekiant užtikrinti, kad jis veiktų optimaliai. 
  Tipas: plūduriuojantis
  Nardymo gylis: 2,0-3,0m
  Mag Lock Silent Weight Oscilate System
  Su SaqSas kabliukais

  Ilgis: 9,30 cm
  Tipas: plūduriuojantis
  Svoris: 12,00 g