Prekių katalogas

Naujas 2024 metų Elektrinis variklis 50LBS Reguliuojama galva trolling su indikatoriumi Šis variklis yra labai tylus ir galingas

 • Naujas 2024 metų Elektrinis variklis 50LBS Reguliuojama galva trolling su indikatoriumi Šis variklis yra labai tylus ir galingas

  Kodas: 5016120150
  26989 
  37489  Sutaupykite 10500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 26989 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
 • Tai naujos karto elektrinis variklis, kuris dvigubai mažiau naudoja akumuliatoriaus energiją. Su tokiu varikliu jūs galite plaukioti žymiai toliau ir ilgesnį laiką, negu senesnių modelių elektriniais varikliais - todėl pažymėtas "Trolling", nes su juo galite velkiauti visą dieną, nesibaimindami, kad išsikraus akumuliatorius. Turi įmontuotaakumuliatoriaus LED išsikrovimo indikatorių. Trijų menių sraigtas, padidina greitį ir praeinamuma per žoles. Teleskopinė vairalazdė patogi reguliuoti ir vairuoti valtį. Penki greiiai į prieki ir trys greiiai atbulinės eigos. Bėgių perjungimo mechanizmo kontaktai padengti sidabru, kad neoksiduotusi. Reguliuojamas variklio nuleidimo gylis, rankinis, turi greito pakėlimo mygtuką. Stiklopluošto koja ne tik labai lengva, bet ir tvirta, amortizuojanti smūgius. Geras pagalbininkas, kad nereiktu irkluoti. Leidžiama plaukioti visuose Lietuvos telkiniuose, be apribojimų.

  Aprašymas
  Plaukite tyliai su tyliu elektros varikliu. Šis variklis yra tylus, galingas, todėl idealiai tinka žvejams ir pramoginiams laivams. Jame yra 5 priekinės ir 3 galinės padėties greičiai, piktžolių kontrolės varžtas ir 6 colių teleskopinė rankena.
  5 pozicijomis į priekį
  3 prekės atgal
  Piktžolių varžtas
  6" teleskopinė rankena
  10 taškų LED baterijos indikacija
  Reguliuojamas gylis
  Reguliuojamas kampas

  Elektros variklis žvejui ir poilsiautojui gamtoje - Turizmui
  Elektros variklis yra tylus ir patikimas. Dėl to tinka plėšrūnui gaudyti ar karpių meškeriotojui užvežti jaukus ir pavadėlius, taip pat yra geras pasirinkimas kaip pramoginis variklis. Teleskopinės rankenos pagalba galima valdyti penkias priekines ir tris galines padėtis. Galima reguliuoti ir gylį, ir kampą.

  Norite lengvai prijungti šį elektros variklį prie akumuliatoriaus? Galite, naudokite Naujiena Akumuliatoriaus saugį dėžę su jungtimis.

  Trauka: 50 lbs
  Srovė: 12 voltų

  Maksimalus greitis: 12 km/h.

  Svoris: 11,8 kg.

  24 mėn. garantinis laikotarpis