Prekių katalogas

Valas monofilamentinis Shimano Tribal Camo Made in Japan

 • Valas monofilamentinis Shimano Tribal Camo Made in Japan

  Kodas: 33013528
  4098 
  5198  Sutaupykite 1100 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Pirkdami galite gauti 4098 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  1250m 0.285mm 7.5kg / 1100m 0.305mm 8.5kg / 790m 0.355mm  11.5kg.

 • Shimano Tribal buvo sukurtas kaip tvirtas monofilamentas, galintis įsilieti į piktžolėtus vandenis ir atlaikyti sudėtingiausias žvejybos situacijas. Šią seriją galima naudoti visų rūšių žūklėje: karpių žūklei, žvejybai dugninėmis, match žūklei, spiningavimui ir kt. 

  Shimano Tribal yra mažo tempimo skęstantis monofoninis audinys, kuriame puikiai dera tvirtumas su dideliu atsparumu dilimui ir užmaskuota žalia spalva. Pažangi trijų sluoksnių konstrukcija sumažina valo tempimą, išlaikant lankstumą. Jei esate rimtas karpių žvejys, jau žinosite, kad Tribal mono šeima turi fantastišką karpių reputaciją žvejybos pasaulyje ir jau keletą metų yra viena iš pirmaujančių aukštųjų technologijų valų. Dėl sumažinto tempimo ir didelio stiprumo ir skersmens santykio Camo Tribal yra puikus kompromisas tarp pintu ir „įprastų“ monofoninių valų. Tikrai pastebėsite, kaip gerai jis meta, o karpių meškeriotojams, naudojantiems lengvus indikatorius ar palaidus valus, jo jautrumas kartu su skęstančiomis savybėmis yra rimtas pranašumas, o taip pat ribotas ruožas, suteikiantis geresnę žuvies žaidimo patirtį, palyginus su nulinio įtempimo pintų linijų.

  Pagaminta naudojant tris sluoksnius, itin atspari centrinė šerdis pasižymi žemomis tempimo savybėmis, todėl Tribal tempimas sumažėja 50 %, palyginti su standartine mono linija. Tai labai padidina kibimų registraciją žvejojant karpį ar šėryklą, išlaikant pakankamai tempimo. Antrasis konstrukcijos sluoksnis suteikia valui lankstumo, kuris išryškėja vos tik palietus valą. Tai padidina užmetimo efektyvumą ir prisideda prie puikaus Technium Tribal mazgo stiprumo. Galutinis išorinis sluoksnis ne tik apsaugo valą nuo UV spindulių, bet ir sukuria šilkinį lygų paviršių, kuris sumažina trintį užmetant ir padidina atsparumą dilimui.