Prekių katalogas

Valas Carp Multicolor 0,30mm 1200m be atminties

 • Valas Carp Multicolor 0,30mm 1200m be atminties

  Kodas: 702220130
  3912 
  4889  Sutaupykite 977 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 6 vnt.
  Pirkdami galite gauti 3912 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

   0,30mm 1200m 7,5kg

 • Carp Multicolor yra karpinis valas iš Vokietijos kompanijos. Beveik jokios atminties, vidutinio tempimo, itin tvirti mazguose ir labai atsparūs abrazyvinėms apkrovoms. Dažomas penkiomis skirtingomis spalvomis (fluorescencinė oranžinė, violetinė, balta, rožinė, fluorescencinė žalia), kurios keičiasi kas 20 centimetrų.
  Anksčiau viskas sukdavosi apie tobulą kamufliažą, tačiau tai ne visada lėmė sėkmę. Juk žuvis yra gyva būtybė ir jai rūpi aplinka! Štai kodėl prieš kurį laiką buvo pradėta bandymų serija, kurios tikslas buvo labai aiškus – sužadinti žuvies smalsumą pasitelkiant kuo spalvingesnius, blizgesnius valus. Rezervuaruose, kuriuose intensyviai gaudoma žuvis, ji tampa labai atsargi ir gali domėtis tik kažkuo nauju.
  Rekomenduojamas karpių žūklei sportiniuose tvenkiniuose ir tvenkiniuose su intensyvia žvejyba.
  Šis valas turi „EFTA patvirtinta“ ženklą! Europos žvejybos reikmenų asociacija šį ženklą priskiria tiems gaminiams, kurie visiškai atitinka parametrus, nurodytus šio gaminio etiketėje. Pagal specialią programą EFTTA patikrina tikrąjį skersmenį ir trūkimo apkrovą pagal ISO 2062 ir paskelbia rezultatus Asociacijos interneto svetainėje.