Prekių katalogas

Termosas su Vidiniai skyriais Nerūdijančio plieno maisto termosas 2L

 • Termosas su Vidiniai skyriais Nerūdijančio plieno maisto termosas 2L

  Kodas: 171637280
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Iš nerūdijančio plieno, su 2 praktiškais skyriais maistui. Įtraukiama rankena, didelė talpa (2 litrai). Pradinė temperatūra ‒ 95 °C: 70 °C po 6 h, 56 °C po 12 h, 40 °C po 24 h. Dėl pačios angos lengva plauti. Vidinė dalis iš nerūdijančio plieno . Dvigubos nerūd. plieno 18/8 (304) sienelės su jas skiriančiu tarpu . Plati anga, užsukamas dangtelis, 2 dėžutės maistui. Nerūdijantis plienas. Didelė sulankstoma rankena ant dangčio. Su 2 priešpiečių dėžutėmis (0,35 ir 0,65 l), kuriose produktus galėsite laikyti atskirai. ĮSPĖJIMAS!! Dedant į mikrobangų krosnelę, dėžutes būtinai atidarykite. Nešildykite uždarytų dėžučių. Nepalikite maisto dėžutėse arba termose ilgiau nei 12 valandų. 

 • Iš nerūdijančio plieno, su 2 praktiškais skyriais maistui. Įtraukiama rankena, didelė talpa (2 litrai). Pradinė temperatūra ‒ 95 °C: 70 °C po 6 h, 56 °C po 12 h, 40 °C po 24 h. Dėl pačios angos lengva plauti. Vidinė dalis iš nerūdijančio plieno . Dvigubos nerūd. plieno 18/8 (304) sienelės su jas skiriančiu tarpu . Plati anga, užsukamas dangtelis, 2 dėžutės maistui. Nerūdijantis plienas. Didelė sulankstoma rankena ant dangčio. Su 2 priešpiečių dėžutėmis (0,35 ir 0,65 l), kuriose produktus galėsite laikyti atskirai. ĮSPĖJIMAS!! Dedant į mikrobangų krosnelę, dėžutes būtinai atidarykite. Nešildykite uždarytų dėžučių. Nepalikite maisto dėžutėse arba termose ilgiau nei 12 valandų. Plaukite rankomis, ne indaplovėje. Perplaukite švariu vandeniu, tada palikite išdžiūti jų neuždarę.Indaplovėje galima plauti tik priešpiečių dėžutes. 

  Pripilkite į termosą karšto vandens ir palaikykite 5 minutes, tuomet išpilkite vandenį ir įdėkite karšto maisto (arba tiesiai į termosą arba į maisto dėžutes) Užsukite termoso dangtelį.Kuo konteineris pilnesnis tuo ilgiau maistas jame išlaiko savo temperatūrą. 

  Tūris: 2 litrai
  Matmenys: Ø 15 cm x 22 cm
  Svoris: 1160 g 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija