Prekių katalogas

Termosas NISUS 0.46L su belaide kolonėle Bluetooth pakraunamas per USB Termosas maistui

 • Termosas NISUS 0.46L su belaide kolonėle Bluetooth pakraunamas per USB Termosas maistui

  Kodas: 60255956
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Termo butelis su "Bluetooth" garsiakalbiu. Mėgstama muzika visada su jumis, kad ir kur eitumėte! Šis „du viename“ 0,46L vakuuminis butelis jungiasi prie jūsų įrenginio per „Bluetooth“. Išgerkite mėgstamą karštą ar šaltą gėrimą ir mėgaukitės mėgstama muzika! Nesvarbu, kur esate ir ką veikiate: važinėjate dviračiu, joga, slidinėjate ar bėgiojate, klausykite mėgstamų dainininkų. Galite susieti telefoną su buteliuku per Bluetooth ir leisti muziką arba tiesiog išsaugoti muziką: buteliuke yra įmontuota 8 GB atmintis. 

 • Termo butelis su "Bluetooth" garsiakalbiu
  Mėgstama muzika visada su jumis, kad ir kur eitumėte! Šis „du viename“ 0,46L vakuuminis butelis jungiasi prie jūsų įrenginio per „Bluetooth“. Išgerkite mėgstamą karštą ar šaltą gėrimą ir mėgaukitės mėgstama muzika!
  SAUGU: Vakuuminis butelis pagamintas iš kokybiško maistinio nerūdijančio plieno, kuris yra saugus jums ir jūsų gėrimams.
  Termo butelis tinka tiek karštiems, tiek šaltiems gėrimams, todėl naudokite karštą vasaros ar šaltą žiemos dieną. Jo izoliacijos laikas yra 20-25 valandos.

  NUOSTABI DOVANA: Šis belaidžio garsiakalbio buteliukas leidžia lengvai išlaikyti hidrataciją ir pramogauti važiuojant dviračiu, žygiuojant pėsčiomis ir stovyklaujant. 
  Nieko nėra geriau nei atsipalaiduoti su mėgstama muzika ir mėgstamu gėrimu. Su šiuo vakuuminiu buteliuku mėgaukitės jais abiem vienu metu! Nesvarbu, kur esate ir ką veikiate: važinėjate dviračiu, joga, slidinėjate ar bėgiojate, klausykite mėgstamų dainininkų. Galite susieti telefoną su buteliuku per Bluetooth ir leisti muziką arba tiesiog išsaugoti muziką: buteliuke yra įmontuota 8 GB atmintis. Jei jums labiau patinka radijas, šis vakuuminis buteliukas taip pat tinka jums! Nerūdijantis plienas nerūdija, todėl šiame butelyje nėra teršalų ir jis ilgai tarnauja. Būkite šiuolaikiški, mėgaukitės muzika ir saugokite gamtą su šiuo vakuuminiu buteliuku! 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija