Prekių katalogas

Termosas Nerūdijančio Plieno Nisus su rankena 1.4L + puodelis Termosas maistui

 • Termosas Nerūdijančio Plieno Nisus su rankena 1.4L + puodelis Termosas maistui

  Kodas: 60246996
  6690
  8289 Sutaupykite 1599
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 11 vnt.
  Pirkdami galite gauti 6690 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
 • IŠLAIKOMA TEMPERATŪRĄ: NISUS vakuuminis butelis termosas sudarytas iš dvigubos sienelės izoliacijos, kuri ilgą laiką išlaiko gėrimus karštus/šaltus, o butelio išorė išlieka vėsi liesti.
  KOKYBĖ: Vakuuminis butelis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kuriame nėra BPA, todėl gėrimas yra saugus.

  ATSPARUMAS: Butelis užsegamas sandariu dangteliu, kuris apsaugo nuo išsiliejimo, todėl vakuuminį buteliuką galite be jokių abejonių įsidėti į kuprinę ar krepšį.

  TŪRIS: Šis modelis atitinka savo pavadinimą, nes talpa 47 uncijos. Vakuuminis butelis yra puikus sprendimas visos dienos veiklai.

  Patvarus: Vakuuminis butelis jums tarnaus labai ilgai, nes pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir rūdims atsparaus plieno viduje.

  Didelis vakuuminis NISUS butelis siūlo 47 uncijų talpą jūsų mėgstamam gėrimui. Ši apimtis yra optimali visos dienos veiklai. Tai padės ilgai išlikti hidratuotam – tebūnie tai sportas, laisvalaikis ar statybos darbai! Speciali izoliacijos technologija išlaikys jūsų gėrimą karštą iki 12 valandų, kai jums reikės sušilti vėsią-šaltą dieną. Ir karštą dieną jis išlaikys ledkalnio šaltą gėrimą iki 24 valandų, kad numalšintų troškulį. Butelį galima iš anksto pašildyti karštu vandeniu, prieš užpildant jį pasirinktu karštu gėrimu. Dangtelio viduje yra papildomas plastikinis puodelis, leidžiantis pasidalinti gėrimu su draugu. Dėl specialios neslystančios minkšto prisilietimo dangos jį malonu liesti. NISUS 47 uncijų vakuuminis butelis yra privalomas kiekvieno aktyvaus žmogaus priedas! 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija