Prekių katalogas

Termo Pietų dėžutės 2vnt ir termoso rinkinys + rankinė Maisto Termosas

 • Termo Pietų dėžutės 2vnt ir termoso rinkinys + rankinė Maisto Termosas

  Kodas: 60246517
  4590 
  5789  Sutaupykite 1199 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Pirkdami galite gauti 4590 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  PILNAS PIETŲ RINKINYS: 2 vnt po 500ml termo plastikiniai pietų indai, 600ml termo butelis ir termo rankinė. Pagaminta iš polipropileno, indų išorė visada atrodys vėsi liesti, net kai viduje yra karšto maisto ar gėrimų. Juose galima saugiai laikyti karštus ir šaltus maisto produktus, taip pat sriubas ar gėrimus, nes jie yra izoliuoti ir nepralaidūs. Tai geriausias būdas mėgautis mėgstamu maistu keliaujant, nesukeliant netvarkos rankinėje ar kuprinėje. 

 • PILNAS PIETŲ RINKINYS: 2 vnt po 500ml termo plastikiniai pietų indai, 600ml termo butelis ir termo rankinė. , 600ml termo butelis ir termo rankinė .
  PATOGU: terminių pietų indelių rinkinys yra būtent tai, ko jums reikia norint mėgautis pietumis kelyje. Rinkinyje yra krepšys su dirželiu, todėl puikiai tinka nešiotis į biurą arba pasiimti į mokyklą ar išvyką.
  LENGVAS NEŠTI: Pagaminta iš polipropileno, indų išorė visada atrodys vėsi liesti, net kai viduje yra karšto maisto ar gėrimų.
  LENGVAI UŽSEGIAMAS DANGTIS: Dangtis tvirtinamas 4 spaustukais, kurie sandariai užfiksuoja konteinerius iš visų pusių ir apsaugo nuo nuotėkio ar išsiliejimo.

  Šios stilingos ir modernios talpyklos išliks jūsų mėgstamas maistas šviežias ir skanus! Paloma termo pietų indai tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Šis termo indų rinkinys yra tai, ko jums reikia norint mėgautis maistu kelyje. Tegul tai būna biuro pietūs, išvyka už miesto, žygiai į kalnus ar diena paplūdimyje – su izoliuotu krepšiu pietų rinkinį galėsite pasiimti bet kur. Juose galima saugiai laikyti karštus ir šaltus maisto produktus, taip pat sriubas ar gėrimus, nes jie yra izoliuoti ir nepralaidūs. Tai geriausias būdas mėgautis mėgstamu maistu keliaujant, nesukeliant netvarkos rankinėje ar kuprinėje. Talpyklos tinka mikrobangų krosnelėi.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija