Prekių katalogas

Tenacious Gore-tex Patches remonto rinkinys Wychwood

 • Tenacious Gore-tex Patches remonto rinkinys Wychwood

  Kodas: 700120024
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Gore-Tex®remonto rinkinys. Kvėpuojančių drabužių taisymas. Komplekte 2 pleistrai: 1 x juodas 7,6 cm apvalus ir 1 x juodas 10 cm x 5 cm stačiakampis. GORE-TEX audinys – pleistrai pagaminti iš GORE-TEX medžiagos, kad būtų užtikrinta tikroji vandeniui atspari apsauga. Galingas – tvirta juosta su itin agresyviais klijais užtikrina maksimalų laikymąsi. Greitas remontas – nereikia siuvimo įgūdžių; tiesiog nuimkite pagrindą ir užtepkite šiek tiek spaudžiant arba šildant. Plaunamas – itin tvirta remonto juosta prilimpa prie lauko audinių ir medžiagų ir neatsilupa net skalbiant. Daugiafunkcis – pritvirtinkite praktiškai bet kokio tipo GORE-TEX įrankius patvaria dviejų dydžių audinio juosta (apvaliu ir stačiakampiu).


   

 • Gore-Tex®remonto rinkinys sudarytas iš 2 taisymo pleistru, pagamintu iš tikrojo „Gore-Tex®“ audinio. „Gore-Tex®audinių taisymas dar niekad nebuvo toks lengvas. Taip pat tinka kvėpuojančių drabužių taisymui.

  Remontą greitai galite atlikti lauke ar namuose. Pleistrai gali būti supjaustyti tokio dydžio ir formos, kokio reikia. Rinkinys puikiai tinka vandeniui nepralaidžioms kvėpuojančioms striukėms, kelnėms ir batams. Slėgiui jautrius pleistrus galima iškirpti iki reikiamo dydžio ir formos, kad būtų padaryta bet kokia skylė. Išlyginkite arba keletą minučių pakaitinkite pleistrą, kad būtų patvaresnis.

  Apima 2 pleistrus: 1 x juodas 7,6 cm apvalus ir 1 x juodas 10 cm x 5 cm stačiakampis. GORE-TEX audinys – pleistrai pagaminti iš GORE-TEX medžiagos, kad būtų užtikrinta tikroji vandeniui atspari apsauga. Galingas – tvirta juosta su itin agresyviais klijais užtikrina maksimalų laikymąsi. Greitas remontas – nereikia siuvimo įgūdžių; tiesiog nuimkite pagrindą ir užtepkite šiek tiek spaudžiant arba šildant. Plaunamas – itin tvirta remonto juosta prilimpa prie lauko audinių ir medžiagų ir neatsilupa net skalbiant. Daugiafunkcis – pritvirtinkite praktiškai bet kokio tipo GORE-TEX įrankius patvaria dviejų dydžių audinio juosta (apvaliu ir stačiakampiu).

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija