Prekių katalogas

Striukė žieminė Simms Challenger Flame insulated Toray® made in Japan

 • Striukė žieminė Simms Challenger Flame insulated Toray® made in Japan

  Kodas: 9392112
  38900 
  Likutis: 0 vnt.
  Pirkdami galite gauti 38900 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Tai Simms Striukė Challenger insulated žieminė Labai Stambiems Vyrams iki 5XL
  Geriausia Simms striukė Challenger su pašiltinimu Primaloft. Pasiūta iš made in Japan dvisluoksnio audinio Toray® - gerai kvėpuoja ir visiškai nepralaidi vandeniui. Šilta ir labai lengva, nevaržo jūsų judesių .Geriausia Simms striukė Challenger vidutiniame kainos segmente pristatyta ir su pašiltinimu. Pasiūta iš made in Japan dvisluoksnio audinio Toray® - gerai kvėpuoja ir visiškai nepralaidi vandeniui. Toray® audinys yra minkštas (lyginant su Goretex, kuris yra kietas audinys). Centrinis užtrauktukas YKK® VISLON® su lipniu uždengimu (labai kokybiškas). 2 kišenės išklotos flysu, todėl yra šiltos ir jaukios rankoms. 2 krūtinės kišenės ir viena vidinė. Visos siūlės pilnai užlietos (100% waterproof fully taped seems). 3 padėčių kapišonas. 120 gramų PrimaLoft® silver pašiltinimas kūno dalyje ir 100gr rankovėse. PrimaLoft® šiai dienai yra lengviausias ir šilčiausias sintetinis pašiltinimas pasaulyje. Toks kostiumas (striukė ir kelnės) puikiai tinka lietuviškoms žiemoms žūklei ant ledo. Dydžiai į didesnę pusę.

 • Jieškote didlių išmierų šiltų striukių ir aukštų kelnių- Tai Simms Striukė Challenger insulated žieminė Labai Stambiems Vyrams iki 5XL
  Geriausia Simms striukė Challenger su pašiltinimu Primaloft. Pasiūta iš made in Japan dvisluoksnio audinio Toray® - gerai kvėpuoja ir visiškai nepralaidi vandeniui. Šilta ir labai lengva, nevaržo jūsų judesių .Geriausia Simms striukė Challenger vidutiniame kainos segmente pristatyta ir su pašiltinimu. Pasiūta iš made in Japan dvisluoksnio audinio Toray® - gerai kvėpuoja ir visiškai nepralaidi vandeniui. Toray® audinys yra minkštas (lyginant su Goretex, kuris yra kietas audinys). Centrinis užtrauktukas YKK® VISLON® su lipniu uždengimu (labai kokybiškas). 2 kišenės išklotos flysu, todėl yra šiltos ir jaukios rankoms. 2 krūtinės kišenės ir viena vidinė. Visos siūlės pilnai užlietos (100% waterproof fully taped seems). 3 padėčių kapišonas. 120 gramų PrimaLoft® silver pašiltinimas kūno dalyje ir 100gr rankovėse. PrimaLoft® šiai dienai yra lengviausias ir šilčiausias sintetinis pašiltinimas pasaulyje. Toks kostiumas (striukė ir kelnės) puikiai tinka lietuviškoms žiemoms žūklei ant ledo. Dydžiai į didesnę pusę.

  Šis modelis gaminamas ir ypatingai didelių dydžių - Nuo S iki USA-3XL Europa dydis 4XL., o USA- 4XL- Europa dydis 5XL

  Spalva - juoda

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija