Prekių katalogas

Striukė šilta kvėpuojanti F-Carp Lietui atspari labai Lengva vandeniui atstumiančia danga

 • Striukė šilta kvėpuojanti F-Carp Lietui atspari labai Lengva vandeniui atstumiančia danga

  Kodas: 005001601720
  6995 
  15089  Sutaupykite 8094 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 6995 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  „F-Carp striukė“ yra ypač lengva, kvėpuojanti ir WaterProof striukė, kurioje galite išlikti sausi ir šilti bei laisvai tęsti žvejybą. Striukė turi poliesterio užpildą ir išorinį sluoksnį, kuris buvo apdorotas vandeniui atstumiančia danga. Reikia rinktis viena dydžiu didesne 

  Pastaba: Dydis į mažą puse reikia rinkis vienu dydžiu didesiu

 • „F-Carp striukė“ yra ypač lengva, kvėpuojanti ir WaterProof striukė, kurioje galite išlikti sausi ir šilti bei laisvai tęsti žvejybą. Striukė turi poliesterio užpildą ir išorinį sluoksnį, kuris buvo apdorotas vandeniui atstumiančia danga.
  „F-Carp “striukė turi vieną vidinę kišenę ir du užtrauktukus šoninėse kišenėse, gaubtą galvai, juosmens reguliaujamą virve ir elastingais rankogaliais su užspaudais ,todėl puikiai tinka jūsų riešui. Striukė įgauna sportišką įspūdį dėl ryškaus, pagalvėlę primenančio dizaino. idealiai tinka šaltiems orams. Su šia „F-Carp“ striuke galite būti matomi kelyje ir žvejyboje.Naujo dizaino ypatigai lengva, nevaržati judesių striukė, tinka, bet kurioje situacijoje, tiek po miestą vaikšioti, tiek vykti į žvejyba ir jaustis šilatai ir patogiai.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija