Prekių katalogas

Striukė Fluff Black GTX Thermo Ecodown® ERTEX QUANTUM® Aukšta kokybė membrana 15.000/15.000

 • Striukė Fluff Black GTX Thermo Ecodown® ERTEX QUANTUM® Aukšta kokybė membrana 15.000/15.000

  Kodas: 281291407005-1
  28790 
  35990  Sutaupykite 7200 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 28790 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Itin lengvas (37 g / kv. M.), Atsparus vandeniui ir vėjui poliamido audinys su „micro-ripstop“ konstrukcija, vandenį atstumiančia danga ir puikiomis mechaninėmis savybėmis bei atsparumu plyšimui ir dilimui. Labai minkštas ir patogus, jis turi ypač lengvą, kvėpuojančią poliuretano dangą, apsaugančią nuo lietaus. Dviejų sluoksnių itin lengvas nailono audinys (61 g / kv. M.), Laminuotas itin plonu, vandeniui atspariu (15 000 mm vandens stulpeliu) ir kvėpuojančia (15 000 g / kv. M. / 24 val.) Poliuretano membrana. Didelio tankio pluošto konstrukcija garantuoja puikias mechanines savybes ir atsparumą dilimui. DWR danga garantuoja ilgalaikį veikimą net po daugybės plovimų. ANTIUV: UPF50 +. Tai yra ypa kvėpuojanti ir leidžia užbaigti konfortiškai žvejyba ar kelionę net pasikeitus orams. "Striukė Fluff" kvėpuojanti, nepraleidžianti vėjo, nelaidi vandeniui ir labai kompaktiška, na aišku ji tinka ir kasdiena ne tik į darbą, bet svarbiausiai - į žvejybą. 

 • Itin lengvas (37 g / kv. M.), Atsparus vandeniui ir vėjui poliamido audinys su „micro-ripstop“ konstrukcija, vandenį atstumiančia danga ir puikiomis mechaninėmis savybėmis bei atsparumu plyšimui ir dilimui. Labai minkštas ir patogus, jis turi ypač lengvą, kvėpuojančią poliuretano dangą, apsaugančią nuo lietaus. Dviejų sluoksnių itin lengvas nailono audinys (61 g / kv. M.), Laminuotas itin plonu, vandeniui atspariu (15 000 mm vandens stulpeliu) ir kvėpuojančia (15 000 g / kv. M. / 24 val.) Poliuretano membrana. Didelio tankio pluošto konstrukcija garantuoja puikias mechanines savybes ir atsparumą dilimui. DWR danga garantuoja ilgalaikį veikimą net po daugybės plovimų. ANTIUV: UPF50 +. Tai yra ypa kvėpuojanti ir leidžia užbaigti konfortiškai žvejyba ar kelionę net pasikeitus orams. "Striukė Fluff" kvėpuojanti, nepraleidžianti vėjo, nelaidi vandeniui ir labai kompaktiška, na aišku ji tinka ir kasdiena ne tik į darbą, bet svarbiausiai - į žvejybą. 

  • Paminkštinta striukė su gobtuvu
  • Lengvas nailono audinys, apdorotas DWR - Nepralaidus vandeniui
  • Ausinės ir viršutinės rankovės iš nailono „Cordura®“ su dviguba ripstop konstrukcija
  • Nailono pamušalas, apdorotas DWR
  • 100% perdirbtas poliesteris „Thermore Ecodown“
  • 60 g itin lengvo poliesterio „Comfortemp®“ sintetinio paminkštinimo
  • Centrinis užtrauktukas priekyje ir užtraukiamos rankinės kišenės
  • Kapišonas su smailėle ir tvirta elastinga juosta priekyje
  • Elastiniai rankogaliai ir apsiuvas
  • Idealus drabužis įvairiems lauko ir laisvalaikio užsiėmimams šaltu oru
  Svoris: 0,56 kg

  Pagaminta Europoje, made in EU.

  „Thermore Ecodown®“ siūlo sintetinės izoliacijos privalumus, o minkštos pūkų savybės leidžia sukurti kompaktiškus drabužius, kurie suteikia maksimalią judėjimo laisvę. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - minkštumas neriboja gaminio patvarumo: net „Thermore Ecodown®“ pasižymi išskirtiniu „Thermore®“ pluošto migracijos apdorojimu ir gali būti plaunamas mašinoje arba sausai. Jis gaminamas visiškai gerbiant gyvūnus ir aplinką. Nepaisant drabužių pramonės pastangų pereiti prie tvaresnio ir žiauresnio požiūrio, naujausi rinkos tyrimai rodo, kad 80% drabužių šaltu oru vis dar yra izoliuoti su pūkais. Tai daugiausia dėl to, kad trūksta sintetinio tirpalo, kuris suteiktų tokią pačią išvaizdą kaip pūkas. „Thermore®“ žengia pirmąjį žingsnį tvarumo link, išleisdamas revoliucinį įpūstą produktą: „Ecodown® Fibers“. „Ecodown®“ pluoštai užtikrina tą patį palėpę kaip ir aukštos kokybės 90/10 pūkai, taip pat gali būti pūsti į drabužį. Pūkų produktų palėpė apskaičiuojama naudojant pripildymo galios testą: pluoštai pučiami cilindre ir matuojamas jų tūris. Kuo didesnė užpildymo galia, tuo pūslesnė striukė. Bandymai, atlikti naudojant „Ecodown® Fibers“, parodė puikią užpildymo galią - daugiau nei 600, todėl produktas gali garantuoti tą putlią išvaizdą, kurios iki šiol buvo galima pasiekti tik su geriausiu pūku. Be to, ši izoliacija yra neįtikėtinai patvari: jos unikali kelių formų struktūra neleidžia pluoštui sulipti plovimo metu. „Ecodown®“ pluoštuose ne tik nėra gyvulių, bet jie pagaminti iš 100% perdirbtų PET butelių. Kiekviena „Thermore®“ pluoštu izoliuota striukė leidžia perdirbti iki 10 butelių po vartojimo. Kartu su šiluma, izoliacija pasiekia itin minkštą prisilietimą nenaudojant mikropluošto, kuris užterštų vandenynus ir galiausiai mūsų pačių maistą.

  PERTEX® QUANTUM (36 g / kv.m): produktai, pagaminti iš PERTEX QUANTUM®, turi optimalų mechaninių savybių ir svorio santykį. Šis itin lengvas gaminys yra toks pat minkštas kaip šilkas, itin suspaudžiamas, pasižymi puikiu atsparumu dilimui ir užtikrina apsaugą nuo išorinės drėgmės, vėjo ir lietaus: audinys nesušlapo ir greitai išdžiūsta dėl specialios DWR dangos, kuri garantuoja ilgalaikį veikimą net po daugybės plovimų. ANTIUV: UPF50 +.

  Dviejų sluoksnių itin lengvas nailono audinys (61 g / kv. M.), Laminuotas itin plonu, vandeniui atspariu (15 000 mm vandens stulpeliu) ir kvėpuojančia (15 000 g / kv. M. / 24 val.) Poliuretano membrana. Didelio tankio pluošto konstrukcija garantuoja puikias mechanines savybes ir atsparumą dilimui. DWR danga garantuoja ilgalaikį veikimą net po daugybės plovimų. ANTIUV: UPF50 +.

  Skalbkite atskirai, naudodami mažą kiekį neutralaus skysčio ploviklio ir be audinių minkštiklio.
  SAUGOKITE NUO ŠVIESOS IR ŠILUMOS ŠALTINIŲ
  Nenaudokite tirpiklių, kad pašalintumėte dėmes
  Drabužių nelaikykite, kai yra drėgna
  ELASTINIS INSERTAS AUDINIS
  88% - POLIESTERIS
  12% - ELASTANAS
  PAGRINDINĖS ANTDYBOS audinys
  100% - POLIAMIDAS
  PAGRINDINIAI IŠORINIAI audiniai
  100% - POLIAMIDAS
  PADAVIMAS
  100% POLISTERIS
  ANTRINIS LINIJOS audinys
  100% POLISTERIS