Prekių katalogas

Stintoms Nešiojamas Lauko Prožektorius Led su Ličio jonų baterija Li-Ion Įkraunamas 1600Lm temperatūra nuo -20 C iki + 40 C

 • Stintoms Nešiojamas Lauko Prožektorius Led su Ličio jonų baterija Li-Ion Įkraunamas 1600Lm temperatūra nuo -20 C iki + 40 C

  Kodas: 1212170
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Vandeniui atsparus LED prožektorių apšvietimas Šviesos srautas 1600 lm. Platus naudojimas: žibintas turi daug režimų (mažo ryškumo, didelio ryškumo ir Didelio ryškumo) ir puikiai tinka naudoti viduje ir lauke, pavyzdžiui, automobilių remontui, dirbtuvėms, statybvietėms, darbui, stovyklavimui, avarinei situacijai, žvejybai, žygiams, medžioklei, tyrimams, paieškai ir t.t. 

 • Vandeniui atsparus LED prožektorių apšvietimas Šviesos srautas 1600 lm. Platus naudojimas: žibintas turi daug režimų (mažo ryškumo, didelio ryškumo ir Didelio ryškumo) ir puikiai tinka naudoti viduje ir lauke, pavyzdžiui, automobilių remontui, dirbtuvėms, statybvietėms, darbui, stovyklavimui, avarinei situacijai, žvejybai, žygiams, medžioklei, tyrimams, paieškai ir t.t.

  1. Patogus ir lankstus: belaidis LED prožektorius su patvaria 180 laipsnių pasukama reguliuojama rankena, kurią galite lengvai pakelti ir pastatyti bet kur.
  2、Lengva nešioti ar pakabinti: IP65 atsparumo vandeniui klasė, ši lemputė puikiai tinka stovyklavimui, žvejybai, tyrinėjimams, automobilio priežiūrai. Rankena atlieka reguliuojamo stovo funkciją.
  3. Mažos energijos sąnaudos ir ilgesnis tarnavimo laikas: energijos taupymas iki 90%, palyginti su halogeniniais prožektoriais. Naudojamų ilgalaikių itin ryškių šviesos diodų niekada nereikia keisti.
  4. Tvirtas ir patvarus: Skirtingai nuo kitų gaminių, šis tvirtas prožektorius pagamintas iš itin storo liejo aliuminio su šilumą išsklaidžiančiu korpusu ir buferio apsauga. Jis yra kruopščiai išbandytas dėl poveikio, vibracijos ir ekstremalių temperatūrų.

  Spalvos temperatūra 6500 K ( šalta)

  Šviesos srautas 1600 lm.

  Tarnavimo laikas - 40 000 val

  Ličio jonų baterija Li-Ion 4400 mAh

  Baterijos tarnavimo laikas 2,5 — 10 val

  Įkrovimo laikas 4 - 5 valandos

  Darbinė temperatūra nuo -20 C iki + 40 C

  Šviesos kampas 120 °

  Matmenys (A x P x G): 285 х 225 х 130 mm

  Galia 20 W.

  Komplekte turi dviejų tipų įkrovimo laidus automobilinis įkroviklis ir nuo 220v .


   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija