Prekių katalogas

Spininigas Naujas Galingas Jūrinis Solterra Boat Sea 2.29m 50-80Lbs Norvegijoje Halibutų Menkių ir Tunų žvejybai

 • Spininigas Naujas Galingas Jūrinis Solterra Boat Sea 2.29m 50-80Lbs Norvegijoje Halibutų Menkių ir Tunų žvejybai

  Kodas: 69137075
  19390
  26989 Sutaupykite 7599
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 19390 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Tvirtos meškerės kiečiausiai žvejybai! E-Glass kartu su didelio modulio anglimi puikiai susimaišė, kad gautųsi lengvas, jautrus ir praktiškai nelūžtantis jūrinis spiningas. Puikiai tinka karšto vandens žuvims, tokioms kaip tunas, Amber Jack ir kt., žvejojant stambaus vandens, bet taip pat puikiai tinka šalto vandens galiūnams, pavyzdžiui, Halibutui, otui, didelėms menkėms , jūros velniams ir jūros Kongeris (unguriams). Patikimas špyga taukuota, nepaves Norvegijoje. 

 • Tvirtos meškerės kiečiausiai žvejybai! E-Glass kartu su didelio modulio anglimi puikiai susimaišė, kad gautųsi lengvas, jautrus ir praktiškai nelūžtantis jūrinis spiningas. Puikiai tinka karšto vandens žuvims, tokioms kaip tunas, Amber Jack ir kt., žvejojant stambaus vandens, bet taip pat puikiai tinka šalto vandens galiūnams, pavyzdžiui, Halibutui, otui, didelėms menkėms , jūros velniams ir jūros Kongeris (unguriams)

  Nebuvo padaryta jokių kompromisų dėl dizaino ar komponentų pasirinkimo, kai kurie iš jų apima „ALPS“ sūraus vandens klasės „Pyramid“ pagal užsakymą apdirbtą aliuminio ritės laikiklis , ALPS sūraus vandens klasės „Hi-Rise 316“ nerūdijančio plieno specialūs žiedeliai su Braid Proof įdėklais. Patogios japoniškos EVA rankenos ir tvirtas spiningo drūtgalis su dangteliu. Užmetimo svoris 50-80lb , Ilgis 7,6 pėdos (229cm), Galūnė Fast , 2-dalių, 9-žiedeliai. Patikimas špyga taukuota, nepaves Norvegijoje. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija