Prekių katalogas

Spiningas Shimano Bassterra XTP LRF Spinning 2,05m 6'9" 0,5-8g Aviždrebio Žvejybos Stiliui Ultra Light

 • Spiningas Shimano Bassterra XTP LRF Spinning 2,05m 6'9" 0,5-8g Aviždrebio Žvejybos Stiliui Ultra Light

  Kodas: 33003206-01
  11195 
  13995  Sutaupykite 2800 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 11195 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Meškerykočio Svoris, 85g Rekomenduojamas Spiningavimo Būdas UL (mikro) džigas arba Aviždrebio Žvejybos Stiliui Dalių Skaičius 2 Meškerykočio Ilgis, 205 cm Metimo Testas, 0,5-8g Spiningo Akcija X-Fast , Galūnės Tipas Solid (pilnavidurė klijuota) . 

 • Shimano su Bassterra modeliu nustebimo, nustebino tikrai iš gerosios pusės, nes lig šiol visi jų spiningai kainuojantys mažiau nei 100eur būdavo pernelyg gremėzdiški. Taip yra ko gero, todėl kad Basstera serija yra JDM rinkos, Japonijos inžinierių kurti spiningai, kaip ir Luanamis, Dialuna, Adrena, Zadias ar Salty Advance. Bassterra XTP LRF serijos spiningai yra klasikiniai lengvi džigai su lanksčia klijuota galūnę. Būtent ši prabangesnė serija yra gaminama su Fuji žiedeliais ir Fuji ritės laikikliu 

  Bassterra XT LRF meškerės buvo specialiai sukurtos vis populiarėjančiam lengvųjų akmenų žvejybos būdui. Greitai veikiantys „Full Carbon“ ruošiniai, pasižymintys išskirtine verte, yra sustiprinti „Diaflash“ ir turi jautrius tvirtus antgalius, kad būtų galima maksimaliai išgauti net mažiausius įkandimus žvejojant mažais suktukais ar minkštu plastiku.
  Kalbant apie linksmybes, mažai kas pranoksta lengvosios uolienos žvejybą (LRF). Jei esate toks meškeriotojas, kuriam nelemta sugautų žuvų dydžio, tikrai gausite didelį pasitenkinimą gaudydami mažas, beveik egzotiškas žuvis, gyvenančias netoli visų Europos krantų. Turėdami Bassterra XT LRF rankoje, galite labai efektyviai dirbti su mažais masalais nuo uolų arba arti konstrukcijų, pvz., uosto sienų ar prieplaukų, būdami saugūs žinodami, kad kai žuvis sugriebs jūsų masalą, akimirksniu pamatysite itin jautraus masalų įkandimą. tvirtas antgalis, pritaikytas abiem modeliams.
  „Bassterra XT LRC“ „Full Carbon“ ruošiniai veikia greitai ir yra patobulinti „Diaflash“ konstrukcija, kad meškerykotis tinkamai veiktų, reaguotų ir būtų užmetimas, reikalingas žvejojant itin lengvus masalus. Dėl jautrių tvirtų galiukų galite apgaulingai gerai užmesti mažus spiningus ir kitus kietus masalus arba kaip alternatyvią žuvį minkštą plastiką arti kranto. Visuose modeliuose sumontuoti korozijai atsparūs „Fuji Stainless Steel Fazlite“ kreiptuvai, kurie puikiai dera su plonomis pynimo arba vienkartinėmis ritės linijomis, su VSS ritės laikikliu ir padalijama EVA rankena. Galimi keturi Ultra Light 2,05 m (0,5–8 g užmetimo svoris) modeliai, skirti itin jautrioms situacijoms iki Light Power 2,44 m (3–15 g metimo svoris) sudėtingesnėms situacijoms, kai pirmenybė teikiama šiek tiek didesniems masalams. 

   

  „High Modulus“ pilno anglies blankas + „Diaflash“ lengvam, greitai reaguojančiam veikimui
  Greitas veikimas su tvirtu antgaliu maksimaliam jautrumui ir įkandimų registracijai
  Atsparus korozijai, nesipainiojantis Fuji nerūdijančio plieno „Fazlite“ Žiedai
  Aukštos kokybės „Fuji TVS“ ritės laikiklis su EVA rankena 

  Meškerykočio Svoris, 85g Rekomenduojamas Spiningavimo Būdas UL (mikro) džigas arba Aviždrebio Žvejybos Stiliui  Dalių Skaičius 2 Meškerykočio Ilgis, 205 cm Metimo Testas, 0,5-8g Spiningo Akcija X-Fast , Galūnės Tipas Solid (pilnavidurė klijuota) .

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 9590 
  11989  Sutaupykite 2399 
  Kaina 7190 
  8989  Sutaupykite 1799