Prekių katalogas

Spiningas Shimano Bassterra + (Pagerinta Versija) XTP LRF Spinning 2,05m 6'9" 0,5-8g Aviždrebio Žvejybos Stiliui

 • Spiningas Shimano Bassterra + (Pagerinta Versija) XTP LRF Spinning 2,05m 6'9" 0,5-8g Aviždrebio Žvejybos Stiliui

  Kodas: 33003205
  12995 
  16795  Sutaupykite 3800 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 12995 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto
 • „Bassterra XT+ LRF“ meškerės yra patobulinta itin populiaraus originalaus „Bassterra LRF“ versija ir buvo specialiai sukurta žvejybai Aviždrebio Žvejybos Stiliuimi  (LRF). Lengvi greito veikimo High Modulus Full Carbon ruošiniai yra sustiprinti Diaflash, turi jautrius tvirtus antgalius, kad maksimaliai padidintų net mažiausius įkandimus, ir yra su aukštos kokybės Fuji detalėmis.

  Jei gaudote mažas, beveik egzotiškas žuvis, gyvenančias netoli visų Europos krantų, ir norite pakelti savo žvejybos našumą bei malonumą į kitą, pažangesnį lygį, Bassterra XT+ LRF yra puikus pasirinkimas. Šie stulbinančiai lengvi modeliai turi „High Modulus Full Carbon“ ruošinius, kurie leidžia pagerinti mažų masalų veikimą chirurgo tikslumu. Diaflash sutvirtinimas padidina mažą galią, kad užtikrintai žaistumėte žuvį, kai žvejojate arti struktūros, o ypač jautrūs tvirti galiukai perduoda net mažiausius įkandimus. Turėdami „Bassterra XT+ LRF“ rankoje galite būti tikri, kad žvejojate maksimaliai išnaudodami savo galimybes ir maksimaliai mėgaukitės.
  „High Modulus Full Carbon“ ruošiniai „Bassterra XT+ LRC“ yra labai lengvi ir pasižymi greitu veikimu, sustiprintu „Diaflash“ pastiprinimu, kad meškerykotis būtų tinkamai veikiamas, reaguoja ir užmetimo našumą reikia žvejojant itin lengvais masalais. Dėl jautrių tvirtų galiukų galite apgaulingai gerai užmesti mažus spiningus ir kitus kietus masalus arba kaip alternatyvią žuvį minkštą plastiką arti kranto. Su korozijai atspariais „Fuji“ nerūdijančio plieno „Fazlite“ kreiptuvais, kurie puikiai dera su plonomis pynimo ar vienspalvėmis ritės linijomis, visuose modeliuose yra „Fuji TVS“ ritės laikiklis ir padalijama EVA rankena. Galima įsigyti keturių modelių iš Ultra Light 2,05 m (0,5–8 g užmetimo svorio) ypač jautrioms situacijoms iki vidutinio lengvo 2,55 m (4–19 g metimo svorio) sudėtingesnėms situacijoms, kai pirmenybė teikiama šiek tiek didesniems masalams ir ilgesniam ilgiui.

  „High Modulus“ pilno anglies blankas + „Diaflash“ lengvam, greitai reaguojančiam veikimui
  Greitas veikimas su tvirtu antgaliu maksimaliam jautrumui ir įkandimų registracijai
  Atsparus korozijai, nesipainiojantis Fuji nerūdijančio plieno „Fazlite“ Žiedai
  Aukštos kokybės „Fuji TVS“ ritės laikiklis su EVA rankena 

  Meškerykočio Svoris, 85g Rekomenduojamas Spiningavimo Būdas UL (mikro) džigas arba Aviždrebio Žvejybos Stiliui  Dalių Skaičius 2 Meškerykočio Ilgis, 205 cm Metimo Testas, 0,5-8g Spiningo Akcija X-Fast , Galūnės Tipas Solid (pilnavidurė klijuota) .

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 7190 
  8989  Sutaupykite 1799 
  Kaina 9270 
  11589  Sutaupykite 2319