Prekių katalogas

Spiningas kelioninis Shimano STC Monster Spin 3.15m iki 110g 69cm su kietu dėklu

 • Spiningas kelioninis Shimano STC Monster Spin 3.15m iki 110g 69cm su kietu dėklu

  Kodas: 33002315
  21895 
  27369  Sutaupykite 5474 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 21895 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Ilgis 3.15m, užmetimo svoris 28-110g, 5 dalys, transportavimas 69cm, svoris 323g. Visuose modeliuose yra aukštos kokybės apsauginis dėklas, kad būtų lengva transportuoti. 

 • Viskas pavadinime: šios meškerės skirtos žuvims monstrams tiek gėlo, tiek sūraus vandens aplinkoje! STC Monster meškerės yra pagamintos iš „Full Carbon“ ruošinių, kuriems taikoma HPC (aukšto slėgio anglies) technologija. Ši konstrukcija užtikrina, kad jie turi jėgų, reikalingų dideliems, galingiems plėšrūnams valdyti, ir kartu su vidutiniškai greitu veiksmu, jais galima pasikliauti sudėtingiausiose situacijose. Užmetimo svoris yra 28-110 g, kuris apims daugumą gėlo ir sūraus vandens masalų dydžių, o juose yra itin tvirti Shimano Hardlite žiedai, kurie tinka tiek pintiems, tiek mono valams. Pilna EVA rankena ir tvirta Shimano DPS ritės sėdynė suteikia jėgų ir užtikrintumo, reikalingos žvejojant ir kovojant su galingiausiomis, greitai judančiomis žuvimis pasaulio vandenynuose. Visuose modeliuose yra aukštos kokybės apsauginis dėklas, kad būtų lengva transportuoti.

  Dave'as Lewisas – „Shimano STC Monster“ yra mano kelionės meškerykotis daugumos tropinių jaukų žvejybos metu. Puikiai užmeta daugybę jaukų, popperių ir metalinių masalų! Su juo sugavau daugybę galingų medžiojamųjų žuvų!