Prekių katalogas

Skustukas Žuvies Žvynams Elektrinis metalinis žuvies Nerūdyjantis Waterproof (Nebijo vandens) Rankinė elektrinė žuvų žvynų grandymo mašina Su POWER BANKU

 • Skustukas Žuvies Žvynams Elektrinis metalinis žuvies Nerūdyjantis Waterproof (Nebijo vandens) Rankinė elektrinė žuvų žvynų grandymo mašina Su POWER BANKU

  Kodas: 123-01
  9995 
  12589  Sutaupykite 2594 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 9995 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Efektivus ir patogus Elektrinis Nerūdyjantis skustukas žuvies žvynams valyti.

 • Skustukas Žuvies Žvynams Elektrinis metalinis žuvies Nerūdyjantis Waterproof (Nebijo vandens) Rankinė elektrinė žuvų žvynų grandymo mašina Su POWER BANKU  Rankinė elektrinė žuvų žvynų grandymo mašina ,Vandeniui atsparus korpusas, lengvai valomas ir didelės galios variklis .Taupykite laiką: šis elektrinis žuvų žvynų valymo įrenginys yra nešiojamas belaidis ir įkraunamas. Veikia greitai ir taupo laiką valant žuvų žvynus. sutaupysite daug laiko ir efektyviau nubraukite žuvų žvynus jūros gėrybių turguje, žuvies turguje, restorane, žuvies perdirbimo gamykloje ir jūsų šeimoje.
  Ilgas baterijos veikimo laikas: šio elektrinio žuvų skaldytuvo galia yra 56 W, nešiojamasis belaidis žuvų žvynelis yra su 2200 mAh įkraunamos baterijos talpa, šis elektrinis žuvų skaleris gali veikti 1,5 valandos be pertraukos, įkrovimo laikas apie 3-4 valandas. Vienu įkrovimu galite išvalyti daugiau nei 100 žuvų.
  Lengva ir saugu naudoti: Ergonomiška patogi rankena su profesionaliu visiškai vandeniui atspariu lygiu. Tiesiog paspauskite maitinimo mygtuką, kad būtų labai lengva naudotis. Skirtingai nuo tradicinių žuvų žvynų, šis elektrinis žuvų žvynelis yra daug patogesnis ir efektyvesnis, nes gali pašalinti žuvų žvynelius su 4 paviršių pjovimo galvute ir 6000 aps./min. variklio greičiu.
  Kokybiška medžiaga: Šis elektrinis žuvų skaleris daugiausia pagamintas iš kokybiško 304 nerūdijančio plieno ir ABS plastiko. visiškai vandeniui atsparus apvalkalas ir patvari konstrukcija užtikrina ilgą tarnavimo laiką.
  Išvalykite 99 % rūšių žuvų žvynus: kai kalbame apie žuvį, mes visi turime savo mėgstamiausius. Bet nesvarbu, ar mėgstate gėlavandenes žuvis, tokias kaip ešeriai, upėtakiai ar krapiai, ar sūraus vandens žuvis, pvz., kardžuvę, raudonąją snaperis, Mahi Mahi ar lašišą ir kt. tai gali juos visus išvalyti. 

  Variklio greitis: 6000 aps./min

  Ličio baterija: 12V/8,4V

  Adapteris: 220V

  Įkrovimo laikas: 80 minučių

  Aptarnavimo laikas: 4 valandos

  Baterijos talpa: 2200MA

  Matmenys: 292 x 93 x 70 mm

  Svoris: 0,600 kg