Prekių katalogas

Skaitmeninis Vandens gylio matuoklis Praktik su ekranu

 • Skaitmeninis Vandens gylio matuoklis Praktik su ekranu

  Kodas: 000000012029
  7589 
  8989  Sutaupykite 1400 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 7589 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Maksimaliai paprastas naudoti - nieko nereikaujantis PRAKTIK vandens gylio matuoklis yra labai paprastas, bet tuo pačiu ir naudingas prietaisas. Dėl to, kad jis lengvai telpa kišenėje, jį gana patogu pasiimti į žvejyb1 arba kelionę. Jei nesate pasirengęs įsigyti echoloto, bet norite sužinoti tik gylį, kad nustatytumėte perspektyvias vietas, žinokite, kad šį įrenginį mes sukūrėme tik jums. Vienu akumuliatoriumi jis veiks 100 valandų ir dėl savo plūdrumo neskęs vandenyje - taip pat yra apsauginis diržas, kuris neleis jam nukristi. Būkite tikri, kad Praktik gylio matuoklis yra geriausias sprendimas tiek profesionaliems meškeriotojams, tiek mėgėjams. Gylio matavimas per ledą negręžiant skylės.

 • Maksimaliai paprastas naudoti - nieko nereikaujantis PRAKTIK vandens gylio matuoklis yra labai paprastas, bet tuo pačiu ir naudingas prietaisas. Dėl to, kad jis lengvai telpa kišenėje, jį gana patogu pasiimti į žvejyb1 arba kelionę. Jei nesate pasirengęs įsigyti echoloto, bet norite sužinoti tik gylį, kad nustatytumėte perspektyvias vietas, žinokite, kad šį įrenginį mes sukūrėme tik jums. Vienu akumuliatoriumi jis veiks 100 valandų ir dėl savo plūdrumo neskęs vandenyje - taip pat yra apsauginis diržas, kuris neleis jam nukristi. Būkite tikri, kad Praktik gylio matuoklis yra geriausias sprendimas tiek profesionaliems meškeriotojams, tiek mėgėjams. Gylio matavimas per ledą negręžiant skylės.


  Pagrindiniai privalumai

  Per ledą tiksliai nustato gylį

  Padės rasti po vandeniu duobės kraštą

  Galite išmatuoti vandens plotą

  Nustatykite perspektyvią žvejybos vietą

  Nereikia gręžti skylių

  Nenuskęsta naudojant AAA bateriją

  Viena baterija veikia 100 valandų

  Atidėta matavimo funkcija Patogus valdymas vienu mygtuku
  GYLIO MATAVIMAS „PRAKTIK“ - tai labai kompaktiškas, patogus ir labai tikslus prietaisas, leidžiantis žvejams greitai ir lengvai nustatyti gylį nuo 0,5 m iki 30 m tiek statiškai, tiek dinamiškai. Maitinamas vieno piršto tipo akumuliatoriumi, lengvas svoris, naudojamų statybinių medžiagų atsparumas drėgmei ir, žinoma, maloni kaina yra sukurti tam, kad „Praktik“ gylio matuoklis būtų puikus pirkinys tiems, kurie „dar nesubrendę“ įsigyti pilnavertes echolotas arba, iš esmės, naudoti įranga, daugiausia skirta gyliams nustatyti. Gylio matuoklis „Praktik“ yra viena iš nedaugelio sonarų įrangos rinkoje, galinčių veikti per ledą. Tai yra, jei žiemos laikotarpiu įvykdomi tam tikri eksploatavimo reikalavimai, galite išmatuoti po savimi esančio vandens sluoksnio gylį nereikėdami gręžti skylės. Pakanka paprasčiausiai užtikrinti pakankamą akustinį kontaktą tarp echoloto keitiklio ir ledo paviršiaus, šiek tiek jį ištirpdant arba sukuriant vandens sluoksnį bet kokiomis prieinamomis priemonėmis. Gylio matuoklis „Praktik“ Gylio matuoklis "Praktikas" Naršykite dugno reljefą ir raskite „žvejybos vietą“ Gydytojo gylio matuoklis puikiai atlieka pagrindinę užduotį - dugno reljefo tyrimą ir patraukliausių vietų paiešką „žuvų psichologijos“ požiūriu. Tai dugno duobės, bordiūrai, sąvartynai, užtvindyti kanalai, „stalai“ (iškilios reljefo vietos) ir kt. Gamintojo garantija ir aptarnavimas
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija