Prekių katalogas

ROCKY USA Batai Apšiltinti žieminiai Su Įmaute Šilti – kurie užtikrina šiluminę apsaugą esant žemai temperatūrai. Padengtas vandeniui atsparia medžiaga

 • ROCKY USA Batai Apšiltinti žieminiai Su Įmaute Šilti – kurie užtikrina šiluminę apsaugą esant žemai temperatūrai. Padengtas vandeniui atsparia medžiaga

  Kodas: 33007908-01
  8990 
  22495  Sutaupykite 13505 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 8990 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Šie patvarūs batai yra sukurti taip, kad galėtumėte patirti įdomiausius nuotykius. Nesvarbu, ar medžiojate kartą per metus, žygiuojate kartą per savaitę ar tyrinėjate kiekvieną dieną, šie tvirti lauko batai tikrai atlaikys bet kokius aplinkos iššūkius ir suteiks jums galimybę jaustis kietesniems, keliauti toliau ir mėgautis daugiau. Su Įmaute Šilti ir tvirti batai.

 •  

  Šie patvarūs  batai yra sukurti taip, kad galėtumėte patirti įdomiausius nuotykius. Nesvarbu, ar medžiojate kartą per metus, žygiuojate kartą per savaitę ar tyrinėjate kiekvieną dieną, šie tvirti lauko batai tikrai atlaikys bet kokius aplinkos iššūkius ir suteiks jums galimybę jaustis kietesniems, keliauti toliau ir mėgautis daugiau.

  Rocky sukūrė „Sport Utility“ padą sukibimui ir stabiliam stovėjimui. Galite leistis į nežinomybę ir ramiai, tvirtai ir saugiai tęsti kiekvieną žingsnį. Šiek tiek papildomos paramos labai pravers, kai kalbama apie geriausius užkariavimus.

  Garantuota „Rocky®“ vandeniui atspari konstrukcija suteikia pasitikėjimo savimi, norint susidoroti su sudėtingiausiomis sąlygomis, nesvarbu, ar jie šlapi, ar ne. Neleiskite prisotintoms pėdoms sugadinti kito nuotykio. Su šiais aukštos kokybės komunaliniais batais galite patirti sensacingą patirtį.

  Gaunate 1000 gramų 3M™ Thinsulate™ Ultra Insulation, todėl galite žinoti, kad kur bekeliautumėte, jūsų kojos tikrai išliks šiltos. Ši lengva funkcija leidžia jums jaustis ir nesijaudinti, nes patogios pėdos neturėtų būti mažiau judrios.

  Pagaminti iš tamsiai rudos, pilno grūdėtumo odos ir nailono, šie batai yra ilgaamžiai ir gražiai atrodo. Su 10 colių tvirta medžiaga, apsaugančia jūsų kojas, galite visiškai įvertinti gamtos teikiamus elementus.

  Jei ieškote patikimų batų, kad kiekviena pastanga taptų istorija, kurią verta papasakoti, Rocky Sport Utility Max izoliuotas vandeniui atsparus batas tikrai tenkins.