Prekių katalogas

RITĖ Twin Power 10000 SW C PG Shimano

 • RITĖ Twin Power 10000 SW C PG Shimano

  Kodas: 33170100
  57995 
  72495  Sutaupykite 14500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Pirkdami galite gauti 57995 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Dydis 10000, Guoliai: 10+1, Svoris 655g, Perdavimas: 4,9:1, maks. drag  Atsparumas: 25kg, valo talpa (mm/m): 0,405-300/0,47-210/0,52-160. Ekstremalios stambios žūklės pasaulyje jums reikia ritės, kuri pateisintų jūsų lūkesčius mūšio įkarštyje. Ritė, kuri yra stipresnė, sklandesnė ir nepaprastai galinga. 

 • Ekstremalios stambios žūklės pasaulyje jums reikia ritės, kuri pateisintų jūsų lūkesčius mūšio įkarštyje. Ritė, kuri yra stipresnė, sklandesnė ir nepaprastai galinga. „Twin Power SW“ yra apie galią ir jėgą. Šis aukščiausios klasės jėgos agregatas, pasižymintis daugybe technologijų, kurias pranoksta tik „Stella SW“, viską atlieka savo žingsniu ir yra malonu naudoti sudėtingiausiose situacijose, kur jos patikimumas suteikia pasitikėjimo priimti bet kokį iššūkį.
  Tai tokia ritė, kuria iš karto pasitikėsite ir kurios galia bei sukimo momentas padės jums išbristi iš sudėtingiausių situacijų. Tačiau šis neįvertintas inžinerijos meistriškumo pavyzdys yra daugiau nei vien galia. Jo glotnumas jus sužavės ir privers susimąstyti, iš kur iš tikrųjų atsiranda galia. Suporavus su tinkamomis meškerėmis, jos lengvumas užtikrina puikų balansą, todėl spiningavimas tampa efektyvesnis ir mažiau varginantis. Tai ritė, kurią galite naudoti visą dieną ir žinokite, kad kai ateis laikas, ji bus šalia jūsų ir kovos iki galo.
  Su „Twin Power SW“ gausite daug technologijų, ypač pavarų dėžės skyriuje, o tai taip pat gerai, nes tai yra kovotojo ritė ir reikalauja daug darbo. HAGANE Gear, X-SHIP ir Infinity Drive harmoningai veikia HAGANE korpuse, kad užtikrintų visą sukimosi galią, kurios jums kada nors prireiks. „X-Tough Drag“ ir „Heat Sink Spool“ technologija užtikrina visiškai patikimą ir galingą traukos veikimą, o „X-Shield“ ir „X-Protect“ vandens apsauga apsaugo sūrų vandenį nuo judančių dalių. Sukurtas naudojant „Shimano“ meistriškumą, „Twin Power SW“ tikrai nieko negali nutikti.
  „Twin Power, kuris yra tvirtas žvejų, keliaujančių po pasaulį, ieškodamas galingų žuvų rūšių, mėgstamiausias tarp žvejų, ilgą laiką buvo viena iš mano mėgstamiausių ritčių. Rimtas aukščiausios klasės technologijų paketas už stebėtinai prieinamą kainą. – Dave'as Lewisas („Shimano“ ambasadorius)