Prekių katalogas

Ritė Okuma Ceymar A Spinning Reel NEW 2024

 • Ritė Okuma Ceymar A Spinning Reel NEW 2024

  Kodas: 69151595
  6799 
  8499  Sutaupykite 1700 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5 vnt.
  Pirkdami galite gauti 6799 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  2500XA High Speed - 7+1 guoliai, perdavimas 6.2:1, valo talpa 0.20mm/250m, svoris 236g, valo surinkimas 84cm, max drag 7kg

  3000A - 7+1 guoliai, perdavimas 5.0:1, valo talpa 0.20mm/265m, svoris 237g, valo surinkimas 68cm, max drag 7kg 

  4000A - 7+1 guoliai, perdavimas 5.0:1, valo talpa 0.25mm/280m, svoris 288g, valo surinkimas 79cm, max drag 8kg  

 • Pristatome visiškai naują Okuma Ceymar ritę, nuostabią garsiosios Ceymar serijos evoliuciją. Kruopščiai sukurta, kad viršytų lūkesčius, ši universali ritė tinka įvairaus stiliaus ir įgūdžių lygio žvejams. 

  Multi diskinė stabdžio sistema 
  „Flite“ pavaros sistema padidina sukimosi sklandumą
  7BB + 1RB užtikrina maksimalų glotnumą
  Greitas anti-reverse ritininis guolis
  CFR: cikloninio srauto rotoriaus technologija
  Krumpliaračių stabliziavimo konstrukcija (Puikiai palaiko krumpliaračio viršų, vidurį ir apačią, todėl krumpliaračiai yra itin stabilūs ir patvarūs) 
  Korozijai atsparus rėmas, šoninė plokštė ir rotorius
  Tvirta metalinė rankena
  I formos TPE rankenėlės 500-2500 dydžių
  T formos TPE rankenėlės 3000-4000 dydžių
  Ergo grip rankenos rankenėlės 6000-8000 dydžių
  Tiksli elipsinė pavarų sistema
  Mechaniškai apdirbtas aliuminis, 2 sluoksniais anoduota ritė 
  Tvirtas aliuminis lankelis 
  RESII: Kompiuteriu subalansuota rotoriaus išlyginimo sistema 

  Ceymar pagamintas iš korozijai atsparaus grafito korpuso, užtikrinančio išskirtinį patvarumą ir ilgaamžiškumą.
  FLITE DRIVE™
  Siekdama padidinti sukimosi lengvumą ir sumažinti pasipriešinimą, „Okuma“ krumpliaračio krumpliaratyje sumontavo tuščiavidurį centrinį dizainą. Sumažinus trintį tarp krumpliaračio ir veleno, meškeriotojai gali patirti sklandų, nulinės inercijos paleidimą ir nepaprastai lengvą bei lengvą rankenos pasukimą.
  NAUJOS TPE RANKENŲ RANKENĖLĖS, UŽ NEPRIlygstamą KOMFORTĄ
  Naujoji Ceymar serija siūlo daugybę rankenėlių variantų, sukurtų optimaliam patogumui ir funkcionalumui. 500–2500 modeliai turi I formos rankenėlių rankenėles, užtikrinančias saugų sukibimą ir lengvą valdymą. 3000 ir 4000 modeliuose demonstruojamos naujai pristatytos TPE rankenos, kruopščiai pagamintos, kad būtų užtikrintas neprilygstamas komfortas.
  TIKSLIOJI ELIPTINĖ DARBŲ SISTEMA
  Tikslios elipsinės pavaros sistemos pranašumas yra vienas ir tik vienas dalykas – našumas. Reguliuojant veleno eigos greitį, ritės su šia sistema vyniojasi nuosekliau ir tolygiau ant ritės, todėl valas klojamas lygiai. Tai sukuria mažesnę trintį užmetant, kad padidėtų atstumas, didesnis tikslumas ir ilgesnis valas tarnavimo laikas, taip pat sklandesnis ir vienodesnis pasipriešinimo slėgis. Paimkite bet kurią „Okuma“ ritę, kurioje yra ši funkcija, ir pajuskite pusiausvyrą, glotnumą ir galią, kurios būdingos tiksliajai elipsinei pavarų sistemai.
  CFR: CYCLONIC FLOW ROTOR TECHNOLOGY
  Cyclonic Flow Rotor (CFR) buvo sukurtas siekiant sukurti „cikloninį“ oro srautą, kuris žymiai padidina orą aplink rotorių, po ir aplink ritę, kiekvienu rankenos pasukimu. Šis kruopščiai patikrintas dizainas leidžia žymiai greičiau išdžiūti, jei ritė sušlampa, sumažina koroziją ir prailgina ritės ilgaamžiškumą.
  DIDŽIAUSIAS, KIETUS ALUMINIUMO LANKELIS 
  „Ceymar A“ turi tvirtą, tvirtą aliuminio laidą, pasižymintį nepajudinamu stiprumu ir atsparumu, sukurta taip, kad būtų atspari iškraipymams net ir esant dideliam slėgiui. sunkiasvorė, tvirta aliuminio juosta su nepaliaujama tvirtumu ir atsparumu, sukurta taip, kad būtų atspari iškraipymams net ir esant dideliam slėgiui.