Prekių katalogas

Ritė Multiplikatorinė Shimano Boat Tyrnos 30 Lever Drag (dviejų greičių-puiki ritė Norvegijoje ir Tūnų žvejybai)

 • Ritė Multiplikatorinė Shimano Boat Tyrnos 30 Lever Drag (dviejų greičių-puiki ritė Norvegijoje ir Tūnų žvejybai)

  Kodas: 33354030
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Galinga Mutiplikatorinė ritė iš Shimano asortimento su vieno arba dviejų greičių Valo suvyniavimo. Tyrnos 30 yra šiuo metu madinga Britanijos ryklių meškeriojimui. Mažiausi Tyrnos asortimento modeliai, prikrauti modernių, itin mažo skersmens pintų valų, tokių kaip PowerPro, tampa vis populiaresni tarp žvejų specialistų. Ritės yra pakankamai mažos ir lengvos, kad visą dieną patogiai gautų pagrindines , tokias kaip menkė, molva ir polakas, Otas, riklys ir tunas- tačiau išlaiko būdingą stiprumą ir aukštą inžinerijos lygį, kad būtų patogu valdyti galingiausias Europoje turimas rūšis, įskaitant  milžiniškos rykliai atviroje jūroje giliame vandenyje. 

 • Perdavimas 5,0:1, 4 guoliai, max drag 15kg, valo talpa 30-600 / 40-450 / 50-350 (LB/YDS), svoris 1080g 

  Ši aliuminio rėmo svirties ritė yra vieno ir 2 greičių versijos ir sukūrė patikimą reputaciją tarp rimtų laivų žvejų.

  Galinga Mutiplikatorinė ritė iš Shimano asortimento su vieno arba dviejų greičių Valo suvyniavimo. Tyrnos 30 yra šiuo metu madinga Britanijos ryklių meškeriojimui. Mažiausi Tyrnos asortimento modeliai, prikrauti modernių, itin mažo skersmens pintų valų, tokių kaip PowerPro, tampa vis populiaresni tarp žvejų specialistų. Ritės yra pakankamai mažos ir lengvos, kad visą dieną patogiai gautų pagrindines , tokias kaip menkė, molva ir polakas, Otas, riklys ir tunas- tačiau išlaiko būdingą stiprumą ir aukštą inžinerijos lygį, kad būtų patogu valdyti galingiausias Europoje turimas rūšis, įskaitant milžiniškos rykliai atviroje jūroje giliame vandenyje.  

  Produkto Aprašymas 

  Ritės tipasValtis Didžiausia tempimo jėga (kg)15HAGANE KūnasTaip Disciplinos detalėValties ritė Svoris JP/EU Modelis g1080 g HAGANE pavara Nr Dyna Balance Valo talpos pagrindinė ritė nailoninė (lb-yd) (mono)30-600/40-450/50-350EI  Ritės dydis 30 Mikromodulis Power Roller Ričių serijos pavadinimasTyrnos Aplinkos naudojimas SWX patentas Pavarų skaičius 5,0:1 SW koncepcija Tylusis valo Retrieveris /vienu pasukimu surenka cm115 Ritės medžiaga Super duralminis Ritės Multiplikatorius Pavaros velenas BB4 AR-B Vilkimo tipas Svirtis Šoninė medžiaga AlPaimti L/RR Pavaros medžiaga SUS Rankena (viena arba dviguba) Vienguba  Rankenos medžiaga Aliuminis Super  valo vadiklis Asist Stopper Shimano ritės kompaktiškas korpusas Ritės rėmo medžiaga AlL. Ptikima ir patogi stipri ir patikima Shimano ritė.