Prekių katalogas

STRKIŲ SIAUBAS Legendiniai Riperiai River Shad Turbo 9cm UV aktyvus Germany

 • STRKIŲ SIAUBAS Legendiniai Riperiai River Shad Turbo 9cm UV aktyvus Germany

  Kodas: 155441005
  119 
  169  Sutaupykite 050 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 20 vnt.
  Pirkdami galite gauti 119 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Guminukai, kurie tapo legenda Vokietijoje! „Įpurškimo sistema“ – speciali procedūra nuosekliai ryškioms ir intensyvioms spalvoms. „Each to Every“ 3 kamerų formavimo sistema – kiekviena spalva atskirai įterpiama į specialią formą. Tik šiuo procesu įmanomi keli įspūdingi trigubi spalvų deriniai.„River Tail“ – nepriekaištingos plaukimo savybės su tokia uodegos padėtimi. UV aktyvios spalvos. TPR medžiaga (be plastifikatorių) yra labai tvirta ir elastinga, todėl masalas yra labai realus. Ilgis 9cm, svoris 4,5g. Parduodami po 1vnt. Kilmės šalis Vokietija. 

 • Masalas ešeriams, starkiams ir lydekoms! Siekdami patenkinti aukštus meškeriotojų reikalavimus, susijusius su guminėmis žuvimis, apkeliavome pusę pasaulio, kad surastume jums aukščiausios klasės guminę žuvelę. Mes ją radome ir jos savybės kalba pačios už save. Naudojama TPR medžiaga (be plastifikatorių). Ši medžiaga yra labai tvirta ir elastinga, todėl masalas yra labai realus. UV aktyvios spalvos: svarbi šių guminukų savybė yra ir UV efektas – t.y. veikiant saulės ultravioletui, guminukas žaižaruoja visai kitomis spalvomis ir aplamai gerai tampa matomas, ypač švintant ir temstant. Ilgis 9cm, svoris 4,5g. Parduodami po 1vnt. Kilmės šalis Vokietija.

  12cm, 15cm: https://www.meskeriokimkartu.lt/legendiniai-riperiai-river-shad-turbo-12cm-15cm-uv-aktyvus-germany

  „Įpurškimo sistema“ – speciali procedūra nuosekliai ryškioms ir intensyvioms spalvoms.
  „Each to Every“ 3 kamerų formavimo sistema – kiekviena spalva atskirai įterpiama į specialią formą. Tik šiuo procesu įmanomi keli įspūdingi trigubi spalvų deriniai.
  „River Tail“ – nepriekaištingos plaukimo savybės su tokia uodegos padėtimi.