Prekių katalogas

Rankinė Dual Premium Carp Carryall iš UK Wychwood

 • Rankinė Dual Premium Carp Carryall iš UK Wychwood

  Kodas: 16086509
  8400 
  11000  Sutaupykite 2600 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Pirkdami galite gauti 8400 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Tvirti užtrauktukai. 1200 Denier medžiaga su sustiprintu pagrindu. 3 kišenės daiktams laikyti. 1 pagrindinis skyrius. Made in UK.Matmenys: 73 x 40 x 38cm

  Tradicinis Angliškas rankinis krepšys, kurio viduje yra skyriai. Pasižymi tvirta 1200 denio medžiaga su sustiprintu dugnu pagrindu. Dvi didelės užsegamos šoninės kišenės ir didelė priekinė kišenėlė sėteliui, labai talpi tilps viskas tiek žūklės įrankiai , apranga ir maistas į žvejyba. Viena rankinė viskam. Labai patogus išorinė didelė kišenė laikyti sietelį žuvims. Labai patogu neštis ir transportuoti automobylyje, daug žūklės įrankių.

 • Tvirti užtrauktukai. 1200 Denier medžiaga su sustiprintu pagrindu. 3 kišenės daiktams laikyti. 1 pagrindinis skyrius. Atspari lietui .Made in UK.\n\n\nMatmenys: 73 x 40 x 38cm\n\n\nTradicinis Angliškas rankinis krepšys, kurio viduje yra skyriai. Pasižymi tvirta 1200 denio medžiaga su sustiprintu dugnu pagrindu. Dvi didelės užsegamos šoninės kišenės ir didelė priekinė kišenėlė sėteliui, labai talpi tilps viskas tiek žūklės įrankiai , apranga ir maistas į žvejyba. Viena rankinė viskam. Labai patogus išorinė didelė kišenė laikyti sietelį žuvims. Labai patogu neštis ir transportuoti automobylyje, daug žūklės įrankių.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija