Prekių katalogas

Prožektorius USB Power Bank + Radija

 • Prožektorius USB Power Bank + Radija

  Kodas: 60255940
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Šis lauko žibintas sujungia prožektorių, radiją, alarm signalą, usb power banką. Ilgis 15cm, svoris 220g. Su juo niekada nepritrūks elektros energijos: generuokite energiją pasukdami jo rankenelę ir įkraukite išmanųjį telefoną.

 • Šis lauko žibintas sujungia prožektorių, radiją, alarm signalą, usb power banką. 
  DU ĮKROVIMO BŪDAI: Šis žibintas turi du skirtingus įkrovimo būdus. Galite naudoti jo rankenelę energijai generuoti arba įkrauti per USB.
  ĮKRAUKITE ĮRENGINIUS: kritiniu atveju šis žibintas gali įkrauti jūsų išmanųjį telefoną.
  NEŠIOJAMAS: Dėl žibinto dydžio (15 cm) jis puikiai tinka įvairiai veiklai lauke. Jis neužims daug vietos jūsų kuprinėje, krepšyje ar kišenėje. Jis yra lengvas ir sveria tik 220g.
  Universalus: Šis lauko žibintas gali būti naudojamas viduje, lauke ir kritiniais atvejais.
  FM radijo žibintas padės pasiruošti bet kokioms avarinėms situacijoms. Kai nėra elektros, šis avarinis radijo žibintas gali išgelbėti jūsų gyvybę. Su juo niekada nepritrūks elektros energijos: generuokite energiją pasukdami jo rankenelę ir įkraukite išmanųjį telefoną, kad susisiektumėte su tais, kurie dėl jūsų nerimauja. Klausykitės radijo ir gaukite paskutines naujienas bei orų prognozes. Nepalikite jo namuose eidami į žygius, stovyklauti ar žvejoti. Dėl mažo dydžio ir svorio šis prožektorius yra patogus lauko veiklos priedas. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija