Prekių katalogas

Prožektorius Metal LED 4AAA 20cm 1200lm

 • Prožektorius Metal LED 4AAA 20cm 1200lm

  Kodas: 60259080
  3911 
  4889  Sutaupykite 978 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5 vnt.
  Pirkdami galite gauti 3911 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Ypatingai ryškus: skleidžia labai ryškią 1200 liumenų šviesą, kuri leidžia apšviesti kelią visiškoje tamsoje. Turi 5 apšvietimo režimus: stiprų, vidutinį, žemą, blykstę ir SOS, leidžiantį pasirinkti reikiamą apšvietimo lygį priklausomai nuo sąlygų. Yra IPX4 atsparus vandeniui, todėl joks lietus, sniegas ar purslai jam nėra pavojingi. Šis žibintas yra lengvas ir kompaktiškas. Jis sveria tik 245g, ilgis 19cm. 

 • Ypatingai ryškus: skleidžia labai ryškią 1200 liumenų šviesą, kuri leidžia apšviesti kelią visiškoje tamsoje.
  APŠVIETIMO REŽIMAI: turi penkis apšvietimo režimus: stiprų, vidutinį, žemą, blykstę ir SOS, leidžiantį pasirinkti reikiamą apšvietimo lygį priklausomai nuo sąlygų.
  ATSPARUS VANDENIUI: ar lauke lyja ar sninga, bet jums reikia išeiti į lauką? Žibintuvėlis yra IPX4 atsparus vandeniui, todėl joks lietus, sniegas ar purslai jam nėra pavojingi.
  Mastelio keitimas: ar reikia detaliau pažvelgti į objektą ar sritį tolumoje? Priartinimo funkcija leidžia apšviesti plačią sritį iš tolo.
  NEŠIOJAMAS: keliaujant su kuprine, žvejojant ar žygiuojant, dydis tikrai svarbus. Šis žibintas yra lengvas ir kompaktiškas. Jis sveria tik 245g, ilgis 19cm.
  Šie vandeniui atsparūs prožektoriai yra lengvi ir kompaktiški, tai puikus pasirinkimas įvairiems nuotykiams lauke, pavyzdžiui, žygiams pėsčiomis, turistams su kuprinėmis, žvejyba, žvalgyba, medžiokle, stovyklavimu ir pan. Jis taip pat bus naudingas patalpose: naudokite naktį arba dingus elektros energijos tiekimui ar kritinėms situacijoms. Šie žibintai veikia su baterijomis, todėl nepamirškite jų pasiimti su savimi. Žibintai pagaminti iš neslystančio aliuminio, todėl yra patvarūs ir patogesni suimti. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija