Prekių katalogas

Prožektorius Lempa turistinė pastatoma LED 250 liumen

 • Prožektorius Lempa turistinė pastatoma LED 250 liumen

  Kodas: 005006115029
  1590 
  1990  Sutaupykite 400 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 4 vnt.
  Pirkdami galite gauti 1590 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Mini stovyklavietės lemputė su 9 šviesos diodais ir mažai energijos. Kempingo lempa turi patogų tvirtinimo laikiklį ir veikia su įjungimo / išjungimo jungikliu. Ši mini stovyklavietės lemputė yra ypač naudinga stovyklos metu ar per naktines žvejybos sesijas.

 • Mini stovyklavietės lemputė su 9 šviesos diodais ir mažai energijos. Kempingo lempa turi patogų tvirtinimo laikiklį ir veikia su įjungimo / išjungimo jungikliu. Ši mini stovyklavietės lemputė yra ypač naudinga stovyklos metu ar per naktines žvejybos sesijas.

  Ši patogi kempingo lempa yra ypač naudinga įvairioms lauko pramogoms. Pavyzdžiui, stovyklavimo metu žibintas yra būtinas. Naudodami šią kompaktišką kempingo lempą, visada turėsite reikalingą apšvietimą.

  Sumažinamas įjungimo / išjungimo jungiklis leidžia naudoti žibintą ne tik nuotaikingam apšvietimui, bet ir kaip ryškią darbo šviesą. Gaubtas yra nuimamas, kad galėtumėte sukurti papildomą šviesą. Lempa skleidžia ne mažiau kaip 198 valandas šviesos pritemdytu režimu ir 120 valandų šviesiausiu režimu.

  Daugiafunkcinis kempingo lempa taip pat aprūpintas patogiu pakabinamu laikikliu, todėl galite lengvai pritvirtinti žibintą prie savo palapinės, pvz. Trumpai tariant, didžiausia stovyklavimo lemputė, tinkanti įvairioms veikloms, tokioms kaip stovyklavimas, žvejyba, žygiai, žygiai, skaitymas.

  Šviesios spalvos: balta
  Įjungimo / išjungimo jungiklis
  3 šviesos režimai: skaidrus, silpnas, mirksi
  Pakabos laikiklis
  Nuimamas baltas gaubtas optimaliam šviesos perdavimui
  198 deginimo valandos pritemdytoje padėtyje
  120 degimo valandų aukščiausioje padėtyje
  Kompaktiškas ir lengvai nešiojamas
  Veikia su 3 AA baterijomis (neįskaičiuota)

  Matmenys:(cm) 6 x 6 x 14

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija