Prekių katalogas

Poroloninė žuvelė su dvišakiu

 • Poroloninė žuvelė su dvišakiu

  Kodas: 60134715
  230 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 4 vnt.
  Pirkdami galite gauti 230 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • esto3
  • esto

  Džigavimui skirtas masalas su dvišakiu kabliuku. Masalai yra supjaustyti lazeriu, o tai suteikia pilną kiekvieno modelio formos tapatumą. Porolonas yra tvirtas ir elastingas. Jis atlaikys ne vieną dantyto plėšrūno kąsnį. Tuo pačiu metu jis suteikia masalo judrumą ir viliojantį žaidimą, už kurį atsakinga plona uodegos dalis.

 • Džigavimui skirtas masalas su dvišakiu kabliuku. Šiais masalais galima gaudyti naudojant tiek įprastus švininius ar volframinius svarelius „cheburashkas“, tiek žvejojat paternoster sistemėlėmis. Masalai yra supjaustyti lazeriu, o tai suteikia pilną kiekvieno modelio formos tapatumą. Porolonas yra tvirtas ir elastingas. Jis atlaikys ne vieną dantyto plėšrūno kąsnį. Tuo pačiu metu jis suteikia masalo judrumą ir viliojantį žaidimą, už kurį atsakinga plona uodegos dalis. Dizaineriai ryškią spalvą pabrėžia skeltą peleką, kuris gali dar labiau paerzinti potencialų grobį. Modeliuose naudojama speciali fluorescencinė UV spalva, kuri padaro plėšrūnams žuvis labiau matomas esant silpnam apšvietimui: anksti ryte, saulei leidžiantis ar debesuotą dieną, purviname vandenyje ir dideliame gylyje. Daugiausia poroloniniais masalais yra žvejojami starkiai, tačiau neretai pagaunamos ir lydekos, bei ešeriai. Daugeliu atveju poroloniniai masalai yra pranašesni už įprastus guminukus tuo, kad žvejojant guminukais dažnai tenka „parsitraukti“ guminuką be uodegėlės, gaudant poroloniniais masalais tokios problemos praktiškai nepasitaiko. Taip pat šiais mažas žuveles imituojančiais masalais labai patogu žvejoti tokiose vandenyse kuriuose daug kerplėšų, vandenžolių ar kitų kliuvinių, nes dėka prigludusio dvišakio kabliuko išvengiama užsikabinimų. Kita vertus dėl minkšto porolono bet kuriam plėšrūnui yra lengva pasikirsti.

  Naudingi patarimai: - Po kiekvienos žvejybos išdžiovinkite masalą - Nelaikykite ir negabenkite masalo su svareliais, nes tai gali sugadinti pačius masalus. - Sumontuokite masalą svareliais, ar kitais džiginiais masalais prieš pat žvejybą arba prireikus.